Connect with us

Новини Черкас

«Калину» під Черкасами, де гуляють весілля, продають


На продаж виставили легендарний готельно-ресторанний комплекс «Калина» на трасі Черкаси-Київ (напрямок Золотоніщини). За «Калину» просять 6,2 мільйона гривень. Повідомлення про продаж будівлі розміщено на ОЛХ.

Цей ресторанно-готельний комплекс існує вже більше 15 років. Знаходиться в лісовій зоні на 17 км траси Черкаси-Київ. Відомо, що тут дуже популярні весілля та корпоративи.

За словами продавців, комплекс є «лідером в області у сфері весільних послуг». На території розташовані ресторан, готель, офісні та господарські приміщення, літній майданчик та альтанки. Готель має статус трьох зірок. Також є басейн і дитячий майданчик.

«При забудові житловими будинками або квартирами вільна територія можлива з інфраструктурою (ресторан, басейн, сад, город) під житловий комплекс», – йдеться в повідомленні.

В районі переважно працювали жителі місцевих сіл – Деньги та Благодатне.

Нагадаємо, до війни неподалік виставили на продаж легендарну «Колибу». За неї вимагали 14 мільйонів гривень. Однак продати його не вдалося.

Також читайте в мережі vikka.ua

  • Продається база відпочинку в селі Прочорівка колишнього Канівського району. Власники хочуть за нього майже 150 млн грн. Як зазначають продавці, база розташована в унікальному мальовничому місці в селі Прохорівка. До складу території входять дві ділянки. Один з них під будинками, а другий під лісом. База має виходи до Дніпра. Має дві пляжні зони.
  • Продається готельно-туристичний комплекс “Світанок”, що знаходиться в селі Сокирне біля Черкас. За ділянку просять понад 5 мільйонів доларів, тобто 135 мільйонів гривень.Щоб підтримати українських військових, тисни >ТУТ<.

Джерело: https://www.vikka.ua/golovni-novini/kalinu-pid-cherkasami-de-gulyayut-vesillya-prodayut/

Comments

Новости