Connect with us

Культура

Kalush Orchestra та Szpaku спільно випустили кліп про трек Nasze Domy – що за пісня


Пісня була написана за один день.

Переможці Євробачення 2022, популярні українські гурти Калуський оркестрраніше «захопив» усі чарти піснею «В тіні України» з рокерами The Rasmus, вирішили не обмежуватися однією співпрацею і випустили новий хіт, написаний спільно з польським реп-виконавцем Szpaku.

Пісня отримала назву «Nasze Domy» (у перекладі з польської – «Наші будинки»), прем’єра якої відбулася на YouTube-каналі Kalush Orchestra. Як зізнаються артисти, ідея пісні виникла практично відразу, а хіт був створений з нуля за один день.

Зазначимо, що пісня написана двома мовами та виражає солідарність поляків та їхню підтримку України в боротьбі з агресором.

«Коли твій дім у твоєму серці, його тепло ніколи не перестане зігрівати твою душу. Як би далеко доля не завела наші тіла, наші душі завжди живуть у тих хатах, де ми народилися, і ходять вулицями, що ведуть до наших шкіл. У всіх людей своя історія.

Подібні періоди боротьби переживали народи Польщі та України. Тому пісня заснована на справжніх почуттях. Ми знаємо, що таке боротися за свою землю, тому що ми не гості на цій планеті. Ми господарі, які бажають, щоб світло тепла і спокою світило у вікні кожної оселі. Слава Україні!” – йдеться в описі до відео.

Kalush Orchestra та Szpaku – Наші домівки

Нагадаємо, Калуський оркестр активно підтримує українську армію з початку масштабного вторгнення Росії в Україну. 24 серпня Kalush Orchestra після перемоги на Євробаченні 2022 виставив на аукціон конкурсний трофей для потреб Збройних сил України та провів благодійну акцію. Протягом дня вони просили вболівальників надіслати 24 гривні на реабілітацію захисників «Азовсталі». За день група зібрала 5 мільйонів гривень, а наступного дня її віддали на лікування в армію.

Comments

Новости