Connect with us

Наука

Інстаграм-акаунт об’єднання захисників “Азовсталі” заблоковано

Міністерство цифрової трансформації України звернулося до компанії «Мета», власника «Instagram», щодо блокування акаунту Асоціації захисників «Азовсталі» у цій соціальній мережі.

Про це у Telegram повідомив міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров, повідомляє Укрінформ.

«Сьогодні мені зателефонували з Асоціації захисників «Азовсталі» про блокування мого акаунта в Instagram. Наша команда вже надіслала листа в Meta з проханням розблокувати сторінку», – написав Федоров.

Крім того, міністр зазначив, що Мета надіслав листи щодо сторінки голови асоціації та ще п’яти сторінок, які стосуються діяльності “Азова”. Тепер вони всі заблоковані.

«Сайти українських захисників не повинні блокуватися. Ми з нетерпінням чекаємо швидкої відповіді від команди Meta. Сподіваємось, незабаром компанії вдасться кардинально змінити підхід до модерації контенту та вирішити проблему масового блокування українських користувачів. Світ має знати правду про війну в Україні», – наголосив Федоров.

Як повідомлялося, Асоціація сімей захисників “Азовсталі” закликає українську владу та міжнародні організації, особливо МКЧХ та ООН, не допустити фальшивого суду над бійцями полку “Азов”.

Фото: GETTY IMAGES

Comments

Новости