Connect with us

Новини регіону Черкас

Інспектори відомства захистили черкащан від нечесних роботів


транзит-1111-300х207 Інспектори праці Управління Держпраці в області спільно із соціальними партнерами під час інформаційних заходів наголошують роботодавцям та найманим працівникам Черкащини, що неформальна праця не лише створює недобросовісну конкуренцію відповідальним підприємцям, а й обмежує соціально-трудові права робітників.

За це проголосували посадівці адміністрації порядок видачі дозволів на роботу з найманими фахівцями-практиками є однаковим для всіх роботів. Vin охоплює три основні лінії:

– укладення трудового договору;

– оформлення наказу про прийняття на роботу;

– Повідомлення державної податкової служби.

Для укладення трудового договору працівник може надати:

– паспорт або інший документ, що посвідчує особу;

– індивідуальний податковий номер;

– трудова книжка (для підтвердження).

Під Працівникам годину порадили спеціальну реєстраторку харчування та оплата робочого часу. Повідомлялося, що нормальну тривалість робочого часу на об’єктах критичної інфраструктури можна скоротити на 60 годин на день із пропорційним підвищенням заробітної плати.

До 40 років за день – скорочений робочий день, швидкі переведення з робочих днів для працівників важливих інфраструктурних об’єктів за рахунок пропорційного підвищення заробітної плати.

Робот-продавець встановлює годину і закінчення роботи (зміни).

Ще до того, як практикуючі народилися до 42 років, вони можуть змінити вік на 24 роки на період військового збору.

Детальна інформація та рекомендації щодо буднів під час військового збору для довідки: https://cutt.ly/OLqLOJ7 та на інформаційному порталі Держпраці: https://pratsia.in.ua/

реклама


Інші матеріали по темі:


Додати коментарИсточник

Comments

Новости