Connect with us

Политика

ЄС і НАТО тісно співпрацюють, щоб підтримати Україну


Європейський Союз і НАТО як ніколи працюють разом, щоб підтримати Україну у військовому, політичному та економічному планах.

Про це повідомив міністр оборони Королівства Швеція Пол Джонсон, повідомляє Укрінформ з посиланням на прес-службу Генерального штабу Збройних сил України у Facebook.

«ЄС і НАТО ніколи не співпрацювали так тісно, ​​як зараз. Якщо ми хочемо підтримати Україну у військовому, політичному та економічному планах, це абсолютно необхідно», – цитує прес-служба шведського міністра.

Джонсон також зазначив, що Швеція продовжить підтримувати Україну в підготовці української армії.

«Швеція продовжуватиме підтримувати Україну в рамках нашого членства в ЄС. Швеція має намір брати участь у Місії Європейського Союзу з військової допомоги Україні (EUMAM), яка займатиметься підготовкою українських збройних сил. “Швеція також наполягає на виконанні та дотриманні прийнятого восьмого пакету санкцій, а також згоди ЄС щодо дев’ятого пакету санкцій”, – підкреслив Йонссон.

Як було оголошено, Місія військової допомоги ЄС Україні (EUMAM Ukraine) є навчальною місією, в якій Німеччина та Польща відіграють провідну роль. Він спрямований на спеціальну підготовку 15 тисяч військовослужбовців Збройних Сил України, які завершили операцію «Інтерфлекс» у Великій Британії за участі Швеції.

Comments

Новости