Connect with us

Новини регіону Черкас

Їдуть на зимовий рапак на Черкащині


На території Черкаської обл їдьте місцеві за зимовими продуктами пошкожують R_pack Гусениці пилильщика, гусениці зимового пильщика, хрестовина.

сходу_озумого_ріпаку

Гусениці клопів пакського пильщика дожина 17 – 25 мм, з чорною головою, статево-зеленого забарвлення, без шипів і волосків, пізня блакитна плутанина проходить зі спини і боків. Гусениці повністю втрачають листя, перегинають центральну жилку, після чого молоді прирости засихають.

виріс гусениці озимої совки Завдовжки до 50 мм, землисто-сірого кольору, густий блиск, темний набряклий аромат. Голова його рудуват, посередині кам’яний щит бур з легкими вихорами. Гусениця, як, трясла, кружляла по кільцю. Гусениці коливаються в коренях великих ямок або переходять на кореневу шийку і черешки листя.

Хрест квіткові таблички – рослинні жуки, 1,5-3 мм, овально-подвійне тіло і вуса не більше третини тіла. Ви бачите, що плями продуваються надкрилином – сморід може бути чорним, чорним або з металевим блиском. Пошкоджують сім’ядольні і першу праву листя кілька ріпаків, округлий вигляд листя вигризаючи паренхіму тварини «нарешті», обертаючи лівий округло-овальний отвір. Для більшої шкоди ці можна відкрити сердитими, після чого сім’ядолі і перші листочки сохнуть. А якщо він пошкоджен і вказує на зростання, то це росте для джина.

З остовами Скодочиного порога (кв. в Україні, 2-3 гусеничні пилки Ізмойського ковша у Вікторії).

Робити обов’язки необхідно не менше ніж за дві години до закінчення робіт, які виконуються земляними агрегатами. Перед керівниками ОТЦ, старостами села та села, жителями села та пасічниками.

Працюючи за лаштунками, охорона Російської Федерації посилилася після прийняття всесвітньо визнаних суверенних санітарних норм DSP 8.8.1 та спеціальних гігієнічних норм.

Про це повідомляють фахівці ГУ Держпродспоживслужби Черкас.

реклама


Інші матеріали по темі:


Додати коментарИсточник

Comments

Новости