Connect with us

Новини регіону Черкас

Яким буде сумнозвісний сезон біля Тальнівської громадифото більш тематичне

Майбутній опіумний сезон 2022-2023 років стане одним із найкращих для нашої країни. Тальнівська громада активно готується до зими. Більшість об’єктів уже готові, але якщо так, то планують замінити або відремонтувати. Наші редактори повернулися Василь Сідько, голова Тальнівської громади, аби дізнатися, як виконує підготовчий процес перед жарким сезоном.

За словами Василя Сідька, можна розігрітися, оскільки на балансі міста перебуває понад 85 муніципальних іпотек. Це і школи, і дитсадки, і амбулаторії та ФАПі, і пункти тимчасового ранку, і резиденція виконавчого комітету, територіальний центр і лікарня. З цього уривка:

  • Тепло для 21 об’єкта закуплено у працівників пошти;
  • Дровами згоріло 24 об’єкти;
  • Більше 30 – газ;
  • близько 13 заставних обпалюється електроенергією;
  • Близько 10 можна палити і газом, і дровами.

Як пам’ятає очільник міста, негайно провести заміну котла на Гагаріна, 7. Також Тальнівський замінить котел у Московському обласному центрі та планує придбати додатковий котел.

Крім того, місто планує щоденну операцію з переобладнання росних маршів на топки пелет, які дозволяють замінити газ.

Василь Сідько додав, що в країні три війни, у нашому суспільстві близько 3 тисяч внутрішньо переміщених осіб. Сморід прибудинкових територій у приватному секторі також більш важливий, тому що їм потрібно допомагати у підпалених будинках. У наступну годину влада повинна похвалити рішення, ніби воно допоможе – з еквівалентом хи копійки без посередницьких гарячих матеріалів. Також військовослужбовцям дають їжу за безпеку Батьківщини, ніби вони одразу захищають нашу країну від загарбників.

Виною цьому Василь Петрович зазначив, що планується придбати дизельні та бензинові генератори. Також ми запаслися тріскою на осінь, тому транспортної логістики не буде.

– Спалити речі першочергової важливості, такі як пиття, своєю силою, як скнара.

Будемо сподіватися, що починається опаловий сезон, адже середня температура в регіоні вище +8°C. Початок сезону дається силою Туману, оскільки я вдячний вам за ваше рішення.

Тая АГАВЕРДІЄВА

Читайте також: Донки Військових з Тальних Коштів перераховують від продажу браслетів на потреби захисників.

Читайте і нас Телеграма!

Источник

Comments

Новости