Connect with us

Новини Черкас

Як діяти у разі аварійного вимкнення енергопостачання на хімічному підприємстві


Про безпечну зупинку та подальший запуск обладнання підвищеної небезпеки у разі аварійної зупинки йшлося на робочій зустрічі спеціаліста Держпраці Сергія Крикуна з працівниками підприємства хімічного виробництва у Черкасах.

Працівникам надано роз’яснення щодо експлуатації опалювальних приладів, вентиляційних установок, які забезпечують видалення шкідливих речовин із робочих приміщень, у разі аварійного відключення електроенергії та подачі тепла. Приділяється увага безпечна експлуатація посудин, що працюють під тиском, і використання працівниками засобів індивідуального захисту.

У рамках акції «Вийди на світло!» закликав до дотримання вимог норм трудового законодавства та поінформував про переваги оформлення трудових відносин:

– безпечні умови праці,

– отримання грошової винагороди за виконану роботу,

– захист від незаконного звільнення,

– соціальний захист.

Про зміни трудових відносин в умовах воєнного стану можна дізнатися на сайті Держпраці: https://cutt.ly/YZYhtKN та на порталі державної інформації про працю: https://pratsia.in.ua

Щоб підтримати українських військових, тисни >ТУТ<.

Джерело: http://ck.dsp.gov.ua/news/iak-diiaty-u-razi-avariinoho-vymknennia-enerhopostachannia-na-khimichnomu-pidpryiemstvi/

Comments

Новости