Connect with us

Политика

Гутерреш прибуде до Львова 18 серпня – запланована зустріч із Зеленським та Ердоганом


Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерреш 18 серпня прибуде до Львова для участі у тристоронній зустрічі з президентом України Володимиром Зеленським і президентом Туреччини Реджепом Таїпом Ердоганом.

Як передає кореспондент Укрінформу в Нью-Йорку, про це журналістам у вівторок повідомив заступник генерального секретаря Стефан Дюжаррік.

Він зазначив, що Гутерреш приїде в Україну на запрошення Зеленського.

Потім генсек вилетить до Одеси, щоб відвідати порт, один із трьох, які використовує Чорноморська зернова ініціатива, додав речник.

Генеральний секретар перебуватиме у Стамбулі на вихідних, а потім повернеться до Нью-Йорка, де відвідає Спільний контактний пункт, створений для реалізації ініціативи.

Як повідомляє Укрінформ, 22 липня у Стамбулі Україна, Туреччина та генеральний секретар ООН Антоніу Гутерріш підписали ініціативу щодо безпечного транспортування зерна та продуктів харчування з портів Одеса, Чорноморськ та Південне.

Станом на 15 серпня в рамках ініціативи безпечного транспортування сільськогосподарської продукції з портів України вийшли 16 суден із понад 475 тис. тонн вантажу.

Comments

Новости