Connect with us

Новини регіону Черкас

Громади Черкащини можуть отримати інвестиції під нові соковиті поля для індустріальних парків


Про це розповів речник муніципальних фінансів та управління регіонального представництва «U-LEAD Європа з Європою», що на Черкащині, Микола Гулько.

23

Посеред океану зміни перед законодавством, які прийняти під дією військової вахти можу вплинути в бюджет територіальних громад, поважаю двох людей Закони України № 2330-IX та 2331-IX від 21.06.2022 про внесення змін до Податкового кодексу та Монетного кодексу України щодо створення дружніх думок для індустріальних парків в Україні. Йому дали низький податок на індустріальні парки для себе: плати податок на перевищення (не плач 10 років), МПД, тільки імпортне мито. Але, вільних від податку кошів, належить до загального розвитку індустріального парку.”, – призначає Гулько.

Тобто органам податкового самоврядування (ОПС) надано право встановлювати податки без додаткових зборів, пов’язаних зі сплатою податків і зборів, але вони не можуть розширювати його рішенням ВМА, а контролюють форму 25 для сплата податків та/або зборів фізичних осіб не може сплачувати податок до законного органу в межах ставок та податкових платежів.

Таке рішення може прийняти і не тільки лицарство бюджетного періоду, коментує ред. ЦЗІ також може визначати ставки земельного податку та орендної плати в розрізі нижчої, меншої податкової ставки земельного податку, у районі земельний податок за першу категорію земель сплачується за рішенням посадового органу міського самоврядування. регулювання.

Ці зміни до законодавства дають можливість територіальним громадам вносити зміни до рішень про місцеві податки і збори та надавати пільги щодо сплати зазначених податків і зборів вже в поточному році у вже створених індустріальних парках на території цих громад, які стимулюватимуть бізнес залучати інвестиції в цей непростий час, і CHI створює такі парки“, – підсумував Микола Гулько.

Довідково: індустріальний парк – територія, яка виникає при плануванні території для промислової забудови. Шлях до створення таких парків полягає в тому, щоб забезпечити підприємства спільною інфраструктурою та контролювати ріст і потік довкілля. Порядок і діяльність індустріальних парків на території України регулюються Законом України “Про індустріальні парки”. Промислові парки звучать як розташовуються на околиці міста або звучить положення основних житлових масивів міста, безпечна транспортна доступність, у тому числі автомобільного та залізничного транспорту.

реклама


Інші матеріали по темі:


Додати коментарИсточник

Comments

Новости