Connect with us

Новини регіону Черкас

Громада на Звенигородщині має три форми навчання


Водяницька громада на Звенигородщині застосовує три форми навчання: денну, дистанційну та змішану. «Рішення про форму навчання приймали батюшки з подальшим посиленням педрад» Відділ освіти голови Валентина Кваша.

За один місяць за цілий день роботи над фундаментом світла стіни перекрили: почистили, поштукатурили, облаштували меблями, двері залізли, стіни того вікна закріпили бетонними блоками.

“Шіро Начальник ЦЗ Звенигородського районного управління Головного управління ДСНС у Черкаській області завдячує Руслану Слободянику та заступнику. Віталій Луботи 459 наших студентів та 105 маленьких вихованців із ЗДО за підказками та порадами, як покращити покриття, навіть якщо ви вмикаєте калкан для шкільних вечірок. Завдяки рекомендації та пропозиції Фельдшер санітарної служби, яка контролює санітарне законодавство України Людмила Палій Ми можемо дозволити вам переїхати. До речі, працівники фортеці залишають роботу в полі, їм видають техніку, привозять і встановлюють бетонні блоки, навіть самі завдяки. Ріжанівка Василя, регіональний директор ЕП Глушенок, серфікатор СФГ «Володимир» Віктор Черевок, сертифікатор СФГ «Лисяни» Юрій Лисяний, сертифікатор СТОВ ім. Гришка Валерій Федорчук, Андрій Панівана до практиків підприємства «Водяницьке». і практики, освятивши всі наші іпотеки, тепер ми можемо економити владу», – поважає пані Валентина.

Участь у програмі “Сади Перемоги” забезпечується освітлення основної частини картоплі на весь чай. Пропонувати повноцінні скарги викладання повної форми.

За словами Водяників, транспортування до первинної застави потребуватимуть 179 академічних громад. По країні діє 8 маршрутів, за якими курсують 2 шкільні автобуси та автобус КП «Водяницьке».

Бачімо: хто працює, той виключає можливість і все йде до нього, а хто не хоче займатися, той знає 100 причин.

Марина КАМІНСЬКА

Читайте також: На Тальнівщині жінка організовує концерти в Пітері, біля с.

Читайте і нас Телеграма!

Источник

Comments

Новости