Connect with us

Новини регіону Черкас

«Говоримо на теми, які актуальні одразу для мільйонів українців» – ведучий Олександр Іващенко про проект «Близько серця» на телеканалі ВІККА


Розвернутися на евакуацію і сховатися за кордон, як розвернутися зі страхом і панічним нападом, як екологічно співпрацювати з рідними, як жити в окупації, – про це я буду говорити по телевізору. Усе – в рамках проекту Національної медіа асоціації «Близько до серця», який має на меті реалізувати початок співпраці з «Лабораторією форматів». Про унікальність та особливості формату розповідаємо від ведучого програми Олександра Іващенка.

Олександро, розкажіть, що особливого в цьому проекті? Наскільки ви близькі до того, про що йдеться в студії?

Цінність програми «Близько серця» полягає в актуальності тем, які ми розглядаємо кожну годину ефіру. У тиху годину, скажімо, тема панічної атаки була не такою широкою. Тож він зловив натовп, який підспівував. Водночас – скін інший і орієнтуйтеся в тихих місцях, схожих на Черкаси. Або є предметом страху, похвали за своїх близьких, які зі спокою чи інших причин виходити з невідомих небезпечних регіонів. Фактично, ми обговорюємо актуальні для мільйонів українців питання в один день. Легше в тиху годину похвалити розгадку. А війна принесла страх. Страх перед неправильними рішеннями, страх перед марнотратством, страх перед майбутнім. Наші спостерігачі можуть відчувати себе трохи краще і знати настанови наших спікерів, психологів Зокрема. Безцінна інформація.

Як легко впізнати гостей того спікера, навіть якщо почути досить некомфортне харчування – евакуацію, психологічну травму, нові правила життя в ефірі? ..

Якщо це на мені, організувати програму важливіше, нижче реалізувати. Голос чуемо чимало відмов. Не дивно, навіть якщо тема така, люди мають поділитися тим, що спочиває в їхніх душах, зі своїми почуттями на землі. Можливо, не шкіра. Але було кілька людей, які були готові подолати себе, в інших абі бути коричневим. Закінчу, під вахтою погоди, під вахтою з фахівським психологом мало, щоб людина пройшла власну реабілітацію. Для нашої телевізійної команди це дорожче!

Особливо те, що з ефірів тобі запам’ятовується найбільше?

Тобто мова йшла про евакуацію протягом години. У нас було два герої зі своїми дотепними історіями. В обох є маленькі діти. Дві черкащанки, як і мільйони українців, опинилися перед вибором – повернути назад. Жінки мали змогу похвалити рішення, яке коштувало їм не лише життя, а й власне батьківщини. Ви чули, як цвірінькає наш гість, який хвалив таке непросте рішення. Згадалися емоції розвідників: було видно, що в той день боролися «холодний» розум і душевне бажання повернутися додому.

Tobto, назва для святкування суміші емоцій за одну годину. Ви самі плануєте ефіри?

Мало хвали перед ефіром, нема й сліду перед тими, хто його веде. Очевидно, не порівняти з цим періодом, якщо я тільки почав практикувати. Це було більше схоже на паніку. За годину, якщо я не пам’ятаю, як я це отримав, мій жаль до себе переміг мій жаль до себе. Я радий невдачі. Я жив з йогою. Якщо замішані емоції, то стає зрозуміло, що ні шпигуни, ні їхні лідери не винні. До чого мене привела моя самовпевненість і, мабуть, – погана підготовка. Наразі це мало похвал. Ель, як правило, пахне, коли чуєш команду режисера про ефірну скоринку. Як ми побачили в рамках проекту «Близько серця», він і вона не можуть не співати дифірамби.

Як ви готуєтеся до ефірів? Як духовно готуєте гостей?

Я намагаюся досліджувати розмовну тему. Для кого я шукаю різну інформацію. Але, як і мені, важлива не кількість інформації, а те, щоб вона була систематизована. Абі підкаже герою, про які дикі промови і дике життя варто говорити з публікою перед ефіром. Тепер ми – особливо на тему повітря. Тож, говори. Що це за табу, уточню в гостях студії. Тож мене хвилює зручність спілкування. Часто людям подобається тихе це діє.

Який найближчий випуск?

Поговоримо про страх за близьких, втрачених у бойових завданнях. Це буде вас турбувати, але воно того варте

Найближчий випуск «Близького серця» вийде в ефір у п’ятницю, 11 вересня, о 19:00.Источник

Comments

Новости