Connect with us

Новини Черкас

#ГероїСередНас. Євгеній Петров розгорнув волонтерський фронт на Звенигородщині


Голова Звенигородської районної організації політичної партії «Слуга народу» Євген Петров займається волонтерською діяльністю з перших днів тотального вторгнення Росії. Під його керівництвом налагоджено комунікацію з волонтерськими групами та благодійними фондами Львова та Києва, організовано адресну допомогу внутрішньо переміщеним особам.

«Люди часто евакуйовувалися з порожніми руками. На новому місці їм потрібно налагоджувати своє повсякденне життя практично з нуля. І це переважно сім’ї з дітьми. Тому ми зробили все від нас залежне, щоб забезпечити їх продуктами, одягом, підгузками та дитячим харчуванням», – каже депутат Звенигородської міської ради від «Слуги народу» Євген Петров.

Наразі у Звенигородському районі знайшли притулок понад 20 тисяч переселенців.

Спільними зусиллями місцевої влади, територіальних громад, підприємців, депутатів та команди «Слуги народу» зібрано та доставлено до 20 тонн гуманітарного вантажу для Миколаєва, народу та війська Запоріжжя, а також Гостомельської громади. .

«Ми також відвідали Ірпінь, Бучі. У звільнених містах ми на власні очі бачили звірства російської армії, спілкувалися з жителями Гостомеля. Люди плакали, коли говорили про життя в окупації. Те, що залишили російські варвари, є злочином проти українців, – поділився враженнями від побаченого Євген Петров. – Ми нікого не залишаємо наодинці з проблемами».

За словами пана Петрова, кожен новий ранок для українців настає завдяки збройним силам. Тому колектив районної організації волонтерить біля плити. М’ясо, яке надають місцеві підприємці, перетворюють на сотні банок тушонки, яка разом із маскувальними сітками, вибухівкою, взуттям, одягом та засобами гігієни йде на передову.

«З нашою допомогою ми комусь розправляємо крила надії, рятуємо воїнів і полегшуємо життя українцям, які щодня чують вибухи та постріли. Ми з командою робимо все, щоб якомога швидше пролунали слова «Ми перемогли». Поки що продовжуємо працювати», – підсумував депутат.Щоб підтримати українських військових, тисни >ТУТ<.

Джерело: https://vycherpno.ck.ua/strong-geroyiserednas-yevgenij-petrov-rozgornuv-volonterskyj-front-na-zvenygorodshhyni-strong/

Comments

Новости