Connect with us

Новини Черкас

#ГероїСередНас. Черкаський підприємець Араік Мкртчян з вірменської діаспори підтримує Україну під час війни


Сотні тонн гуманітарної допомоги постраждалим регіонам, внутрішньо переміщеним особам та військовослужбовцям ЗСУ. Більше 100 тонн борошна для тимчасово окупованих районів. Майже 10 одиниць техніки, які допомагають захисникам України виконувати бойові завдання на фронті.

За 8 місяців тотальної війни волонтер-підприємець і депутат Черкаської міської ради від партії «Слуга народу» Араік Мкртчян разом із місцевими підприємцями та однодумцями надали допомоги на понад 5 млн грн.

Як каже сам благодійник, ця цифра дуже приблизна, оскільки звертається вся його родина і ніхто навіть не порахував.

«Справа не в цифрах. Ми надаємо допомогу щодня. Нам не потрібно рахувати, ми знаємо, що людям це вигідно», – каже Араік Мкртчян.

Черкаська область наразі прихистила 103 тисячі переселенців, з них понад 50 тисяч залишилися в обласному центрі.

«Для таких людей будь-яка допомога на вагу золота», – каже Араік Мкртчян. – Разом з іншими підприємцями ми щотижня роздаємо молоко та крупи жителям Черкас у різних районах міста. Вже стало традицією доставляти сезонні овочі та фрукти до госпіталів, де лікуються зокрема поранені захисники».

Понад 100 тонн борошна було доставлено з Черкаської області до міст Дніпропетровської, Харківської, Чернігівської, Миколаївської, Рівненської та Запорізької областей. Однак, як визнає Мкртчян, навіть незважаючи на величезні суми, цієї допомоги недостатньо.

«У масштабах країни це дрібниці. Тому зараз зупинятися не можна, треба йти вперед. Допомога зараз потрібна всім, і ми будемо її надавати», – наголошує благодійниця.

Завдяки зусиллям Мкртчяна та його соратників та однодумців на передову вже поїхало 8 машин. На черзі ще один автомобіль, придбаний спільними зусиллями місцевих підприємців-волонтерів.

«Ми працюємо без перерви. Я вважаю, що важливо, щоб наші захисники знали, що за них хвилюються і чекають їхнього повернення додому. Перемога буде за нами. Ми розчавимо ворога, він зникне, як роса на сонці», – переконана депутат.Щоб підтримати українських військових, тисни >ТУТ<.

Джерело: https://vycherpno.ck.ua/strong-geroyiserednas-cherkaskyj-pidpryyemecz-araik-mkrtchyan-z-virmenskoyi-diaspory-pidtrymuye-ukrayinu-pid-chas-vijny-strong/

Comments

Новости