Connect with us

Новини регіону Черкас

Генштаб: ЗСУ вибили окупантів з Іванівки на Півдні


Про це йдеться у зведенні Генштабу ЗСУ станом на 18.00 2 липня. Depo.ua.

Увімкнено Південнобузькому напрямку окупаційні війська обстрілюють цивільну та військову інфраструктури із ствольної та реактивної артилерії. За результатами дій українських захисників росіяни залишили село Іванівка.

Увімкнено Харківському напрямку окупанти ведуть оборону зайнятих раніше позицій та обстрілюють населені пункти з танків, мінометів, ствольної та реактивної артилерії.

росіяни без успіху штурмували біля села Дементіївка, там вони відійшли. Також російсько-окупаційні війська завдали авіаудару неподалік Верхнього Салтова і Прудянки.

У Слов’янському напрямі росіяни продовжують боронитися. Вони обстрілювали з артилерії райони Долини, Курульки, Адамівки та Барвінкового. Окупанти вели штурм у районі села Богородичне, проте його відбили українські захисники.

Увімкнено Бахмутському напрямку росіяни обстрілювали наші позиції з мінометів, ствольної та реактивної артилерії в районах Кодеми та Берестова. В останнього було проведено розвідку боєм. Українські воїни дали рішучу відсіч та змусили ворога відійти.

Увімкнено Донецькому напрямку російські війська обстріляли цивільну інфраструктуру неподалік Івано-Дар’євки та Золотарівки. За результатами бойових дій окупанти закріплюються у районі села Верхньокам’янка. на Краматорському напрямі зафіксували обстріл поблизу Білогорівки.

Увімкнено Волинській та Поліській напрямки білоруські війська продовжують виконувати завдання щодо прикриття білорусько-українського кордону у прикордонних районах Брестської та Гомельської областей. Там проводять тренування щодо наведення понтонних переправ.

У Генштабі ЗСУ зазначили, що за цими напрямками ознак формування наступальних угруповань на території Білорусі не виявили.

Увімкнено Сіверському напрямку без особливих змін. Окупанти обстріляли позиції ЗСУ у районах населених пунктів Студенок, Толстодубово, Нова Слобода та Білопілля.

Увімкнено Авдіївському, Курахівському, Новопавлівському та Запорізькому напрямках окупаційні війська обстріляли з артилерії різних калібрів населені пункти. росіяни завдали авіаударів неподалік Павлівки. ЗСУ зупинили наступ окупантів у районі села Новомихайлівка та відкинули росіян назад.

Джерело cherkasy.depo.ua

Comments

Новости