Connect with us

Бизнес

Фонд TECHIIA Олега Крота втратив довіру російських букмекерів – 1XBET хоче повернути ліцензію через суд, безрезультатно

TECHIIA Foundation не зміг допомогти своїм потенційним партнерам з РФ повернути ліцензію.

В Україні розгорівся скандал із російською букмекерською компанією 1XBET, нібито представник якої, фонд TECHIIA, оголосив про допомогу Збройним силам України в розмірі $60 млн. ні, але є. родинно-ділові стосунки з ТОВ «Ваша Букмекерська Компанія», яке представляє росіян.

Але, як відомо ТСН, 1XBET вирішила не покладатися на допомогу інших і хотіла повернути свою ліцензію на азартні ігри, яку 6 вересня було анульовано Комісією з регулювання азартних ігор.

Того ж дня ТОВ «Твоя Букмекерська Компанія», представник 1XBET в Україні, звернулася до Окружного адміністративного суду Києва з позовом про скасування цього рішення.

При цьому юристи компанії пішли на юридичну хитрість – подали заяву про призупинення рішення КРАІЛ про анулювання ліцензій на час судового розгляду. Іншими словами, поки суд не вирішить справу, ваша букмекерська контора ТОВ може працювати і буде зацікавлена ​​в затягуванні процесу.

Хоча представник 1xBet в Україні стверджував, що відсутність ліцензій може значно ускладнити або зробити неможливим ефективний захист і відновлення прав та інтересів 1xBet, це йому не допомогло.

Суддя не погодився з позивачем, вважав свідчення необґрунтованими та не бачив підстав для призупинення дії рішення КРАІЛ про анулювання ліцензій 1xBet на час розгляду справи, а тому відмовив у примусовому виконанні ТОВ «ТБЦ». додаток.

Таке рішення опубліковано в Єдиному реєстрі судових рішень 17 листопада.

Благодійний фонд TECHIIA та його засновник бізнесмен Олег Крот гучно заявили про $60 млн допомоги Збройним силам України, чим привернули увагу до бізнесу російських букмекерів в Україні.

Однак, як пише Телеграф, доходи холдингу TECHIIA не дозволяють робити такі пожертви ЗСУ, а серед можливих помічників ТОВ «Твоя букмекерська компанія» був підполковник СБУ. відділу. Контррозвідка об’єктів критичної інфраструктури та фінансування тероризму (“Відділ І”) Артем Шило.

Comments

Новости