Connect with us

Новини Черкас

Фільм Клондайк Марини Ер Горбач отримав п’ять нагород Hamilton Film Festival у Канаді


Український фільм Клондайк отримав п’ять нагород на Гамільтонському кінофестивалі в Канаді. За словами Держкіна, стрічку визнали найкращим повнометражним фільмом, а Марину Ер Горбач відзначили як найкращу режисуру.

«Клондайк» також був нагороджений у категоріях «Найкращий сценарій», «Найкраща операторська робота» та «Найкращий звук».

Читайте також: Фільм про події повного вторгнення Росії отримав кілька міжнародних нагород

Дія фільму розгортається в 2014 році під час катастрофи рейсу MH17 Malaysia Airlines 17 липня 2014 року в селищі Грабове Донецької області. Ірка і Толік чекають на народження первістка, але разом з уламками збитого Боїнга в їхні життя вторгається війна. Жінка відмовляється евакуюватися, навіть коли озброєні групи вторгаються в село.

Головні ролі у фільмі зіграли Оксана Черкашина («Погані дороги»), Сергій Шадрін («Чорний ворон») та Олег Щербина («Черкаси»).

Світова прем’єра фільму “Клондайк” відбулася в рамках конкурсу світової драматургії фестивалю Sundance. Це перший український повнометражний фільм, який потрапив до конкурсу на великому фестивалі незалежного кіно в США.

Щоб підтримати українських військових, тисни >ТУТ<.

Джерело: https://zn.ua/ukr/CULTURE/film-klondajk-otrimav-pjat-nahorod-na-festivali-u-kanadi.html

Comments

Новости