Connect with us

Коррупция

Експерт з військових злочинів вважає, що Путін незабаром постане перед судом

Доказів достатньо.

Путін знає про злочини своєї армії в Україні, тому, коли закінчиться війна, суд над ним буде швидким. Як повідомляє ZN.ua, про це в інтерв’ю Ніці Еспресо заявив прокурор Міжнародного трибуналу у справі Слободана Мілошевича Джеффрі.

На думку експерта, після перших військових злочинів, вчинених російськими солдатами в Україні, Путін міг припинити їхні подальші дії, але свідомо цього не зробив. Зважаючи на наявні докази звірств загарбників, трибунал, створений над головою Кремля, не повинен проіснувати довго.

«Якщо є достатньо доказів і є чітка схема злочинів або знищення невійськових об’єктів, то це є порушенням кодексу війни. Ми бачимо, що відбувалося в перші дні війни. Путін знав, що відбувається, і міг зупинити своїх людей. Він робив те, що хотів – вчиняв злочини проти мирного населення. І це явна справа про те, що судовий процес не має бути продовжений», – сказав Ніцой.

Зазначимо, що британський адвокат був провідним обвинувачем у процесі проти колишнього президента Сербії Слободана Мілошевича в Міжнародному трибуналі з колишньої Югославії. Він спеціалізується на правах людини, публічному праві та тілесних ушкодженнях.

Україна хоче створити спеціальний міжнародний трибунал для вищого керівництва Росії.

Добігає кінця шостий місяць вторгнення. У суспільстві, поряд із запитом на перемогу, більш помітним є ще одне бажання – вимога справедливості. Ми не знаємо, коли завершиться активна фаза бойових дій, але очевидно, що запит на справедливість супроводжуватиме українське суспільство десятиліттями.

Підпишіться на нашу розсилку, щоб не пропустити найважливіше Телеграм канал.

Comments

Новости