Connect with us

Политика

Екс-посол у Німеччині отримав від Зеленського дві пропозиції щодо майбутньої роботи


Колишній посол України в Німеччині Андрій Мельник має дві пропозиції від президента Володимира Зеленського щодо наступної роботи, але ще не визначився з вибором.

Про це дипломат заявив цього тижня в інтерв’ю німецькому радіо “Deutschlandfunk”, передає “Укрінформ”.

«Рішення ще не прийнято. Не буду приховувати, що президент Володимир Зеленський хотів би бачити мене у своїй команді в Києві. Я ще не знаю, що буде. Є така пропозиція, яку також схвалив пан Президент, що я можу й надалі виконувати обов’язки заступника міністра закордонних справ. Але формально це вирішує уряд. Тому я поки не хочу поспішати», – сказав Мельник.

Він також подякував президенту за можливість і свободу організовувати свою роботу в Німеччині “як він уміє”.

Як зазначив дипломат, він розуміє, що президенту “не завжди було легко”, враховуючи його “дещо незвичний” дипломатичний стиль.

Екс-посол зазначив, що дата його повернення в Україну ще не визначена, і у нього є ще кілька поїздок до Берліна у вересні, які він має підготувати.

«Проте, як я вже сказав, проблема вирішена, і тепер я з нетерпінням чекаю нових викликів, які мене чекають», — запевнив Мельник.

Як повідомлялося, президент Володимир Зеленський своїм указом 9 липня звільнив Андрія Мельника з посади Надзвичайного і Повноважного Посла України у Федеративній Республіці Німеччина.

Comments

Новости