Connect with us

Новини Черкас

«Дивилися фільм з дружиною й пили не за путіна», – Замирайло у суді пояснив свої вислови проти України


Сьогодні у Придніпровському суді міста Черкаси відбулося чергове засідання щодо розгляду справи депутата-колабораціоніста Олександра Замірайла. Про це із зали суду повідомив журналіст «ВиЧЕрпно».

Нагадаємо, на минулому засіданні учасники процесу вивчали аудіозаписи негласних слідчих дій. В інтерв’ю Замірайл і його дружина виправдовують дії російської сторони.

Як сказав суддя Владислав Костянтин, усі 40 записів інтерв’ю пройшли семантичну експертизу. Висновки озвучили сьогодні на засіданні. Згідно з висновком експерта, результати розслідування показали, що у зазначених розмовах є докази того, що підсудний заперечує збройну агресію Російської Федерації проти України, відкидає чинну владу в країні та підтримує країну-агресора. Промовці, за висновком мовознавця, виправдовуються підтримкою благородної боротьби з «фашизмом», Нацкорпусом, Правим сектором і «Азовом».

– Тобто писали, що я випив за Путіна, але це не так. Тост за здоров’я Володимира Володимировича був, але слова “Путін” там немає, запевнив Замірайло.

На запитання судді, за кого був тост, Замірайло сказав, що цей тост не має жодного відношення до його знайомства та Путіна. Проте підсудний визнав деякі заяви та вибачився. З іншими я категорично не згоден і поки що не вказав, які саме.

Суддя поставив запитання Замірайлу щодо його ключових висловлювань на кшталт «тиснути» і «боротися з фашизмом» і «за перемогу Росії над нашою багатостраждальною країною». Підсудний заявив, що вони з дружиною просто дивилися фільм і ці заяви не мають жодного стосунку до України.

Більше пояснень Замірайло не дав, але пообіцяв все розповісти на допиті.

Далі суддя зачитав результати перевірки особистої сторінки Замирайла в соцмережах і процитував пост, в якому підсудний запевняв, що він українець і його земля українська.

Наступне засідання призначили на 14 лютого о 14:30.Щоб підтримати українських військових, тисни >ТУТ<.

Джерело: https://vycherpno.ck.ua/dyvylysya-film-z-druzhynoyu-j-pyly-ne-za-putina-zamyrajlo-u-sudi-poyasnyv-svoyi-vyslovy-proty-ukrayiny/

Comments

Новости