Connect with us

Новини регіону Черкас

Дух авантюризму практично відчувається на шкірі людини: сірковий черкащанин про життя на військовій вахті


Актор Зірковий родом із Черкаської області Тарас Цимбалюк вважає, що відразу по шкірі можна дізнатися, що це життя триває.

порожній

«Я не скажу, що я сам легкий оптиміст у всіх відношеннях… але зосередження на тому, що ти можеш / можеш зробити в межах своїх можливостей, безумовно, раджа. Велику увагу приділить паливо внутрішньої основи. З великою честю я терплю цнотливість, яка допомагає землям, але в той же час я навчився дихати без доброї тахікардії. Мене дивують люди, які глибоко вірять у силу нашої України і живуть більш-менш на повну!

Спогад про первісні пошкодження також очевидний у нашому читанні. Люди раптово досягають апогею свого вектора: тут або більше проявляється людська доброта’mnishe… або, наприклад, критики дивана для одного клієнта дивляться на дно своєї поверхні… Як говорили. фільм: «Знаєш, така година… звичайні стали ще нормальнішими, * обійми – більше * обійми «Я нічого не роблю для прогресу. Тут можна тільки контролювати себе і рухатися вперед. Тож закони гуманності: будуйте собі та своїй родині.

Нелегко було нам у мирну годину йти до своїх цілей… Водночас – множилися хрести. Розумію, важливо, щоб шкіра зберегла вашу невинність відразу, ель, мабут, це сажень. Одного дня жити стало набагато легше. Мої пориви, дух авантюризму практично відчувається шкірою людей, рясно перестали працювати на завтрашній день… більше, принаймні, ці «завтрашні дні» стали ще більш ефемерними…», – філософськи написав Тарас. Пишуть в Instagram .

Источник

Comments

Новости