Connect with us

Новини регіону Черкас

Дружить із селами на Тальнівщині створює велику широту
Скажи: «У тих смітників були кущі». Майданецький підприємець Євген Гаркуша Про них, як жалюгідно і непривабливо вони виглядали донедавна, була маленька територія в центрі Майданецького, де нещодавно разом зі смородом відкрилося кафе. І звинувачення, за цими непроникними шарами і купами сміття, міцна частка, як різнобарвна і масивна блакитна бібути, де починатимуть людей. Тож, як тільки розмістилися, почали дружити між собою: разом із охороною створили тут намет для ремонту, щоб накрити територію на бересту. Приємніше, якщо люди приходять і говорять одночасно», – зазначив Євген Євгенійович.
Для цього достатньо зайти в кафе – тут все як у долині: є столики для обіду, є місця, чистота. А понтонне місце з його стільцями та столами, а також майданчик з ложою для спостерігачів викликає у нас найбільше поваги. Пробудження вже малює образ ідилії: вода в вежі, в чашці – ніжно хлюпоче свіжозварена ароматна кава. І все на свіжому повітрі, діти сердяться на природу, відпочивають у гармонії з нею. Інакше приїжджайте сюди, куди потрібно, ввечері, якщо світло вище швидкості, ніч темна – романтика.

Тепер жителі міста приїжджають сюди, щоб насолодитися красою природи. Таке місце відразу потрапило до рук переселенців: там живе щаслива душа, яка загоює рани в серці після досвіду цієї проклятої війни. Люди – молоді, з дітьми, в сільській місцевості – часто спеціально їдуть сюди, здебільшого, щоб точно знати, яка тут краса, спокій – такий маленький рай на землі, а винен у цьому Майданецький.
Євген Гаркуша скромно допомагав з друзями в його планах – наприклад, варили металеві конструкції. Звісно, ​​не обійшлося без фінансових внесків – у матеріалах, світлі й у всьому. Але Євген каже, що продовжувати не наважуються: тут, у сусідній річці, хочуть побудувати фонтан і закрити пляж.– Хочу подякувати Євгену Гаркуші та Людмилі Степаненко за хороші справи в Майданецькому. Здоров’я у ваших руках і багато креативних ідей у ​​вашій світлій голові! Тут все таке чутливе, естетично ламається: мангал для змащування м’яса, бачки для мийки. Оздоровча зона освітлюється в темний час доби, для дітей є батут. Треба визнати, що чиста вилка тут чиста. Наші друзі з Вишнополя та Зеленкова тепер у гостях у нашому селі, – написала в одній із груп у Фейсбуці жителька села Ольга Озерна, опублікувала те саме відео, але кожен міг допомогти, як і красуня Ніни. Близько до центру Майданецького.

— Машалла, він не тільки відкрив магазин, а й подбав про широку територію. Навіть якщо він сором’язливий – це означає життя, – як автономний Михайло Каперіз.
Дуже важливо не чекати. Це дуже прийнятно, якщо ви приймете, ви будете вести власний бізнес – не важливо, великий чи малий – це залежить не тільки від вашого достатку, але і від великої середини. Хай би якось не вбили смороду, але дія – стріла головна!
Варто додає, що зробити правильний живіт для свого села і вдихнути нове життя можна без особливих фінансових вкладів. Хочеш забрати Онищенкову батьківщину з Гуляйки, як торік, біля сільського парку все впорядкував, сміття прибрав.
Хотілося б, але таких грибів було більше. Дай, Боже!

Ольга ОСЯНЕНКО

Читайте також: Війна не винна, що забирає дітей: у школі на Тальнівщині дітям подарували 3 святих одного дня

Читайте і нас Телеграма!

Источник

Comments

Новости