Connect with us

Новини Черкас

До Черкас із Латвії прибув контейнер із важливим вантажем


До Черкас прибув важливий контейнер із латвійського міста Валмієра. У ньому був генератор, який планували встановити в одній зі шкіл міста. Про це повідомляє прес-служба Черкаської міської ради.

Ця відправка стала одним із перших кроків у реалізації угоди про співпрацю між Черкасами та містом Валмієра, яка була підписана цього липня. Зараз, враховуючи складну ситуацію в енергетичній галузі України, місто-побратим надіслав дизель-генератор потужністю 40 кіловат.

Безпосередньо контейнер зустрічав міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

Ознайомився з роботою пункту непереможності та волонтерами, які діють на базі навчального закладу.

«Ми вдячні керівництву міста Валмієра, яке за підтримки соціального підприємництва зробило нам такий подарунок у непростий час», – зазначив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко. – З перших днів тотальної війни ми відчули потужну підтримку латвійського народу. Це дуже цінно для нас і зміцнює віру в те, що Україна обов’язково переможе. Нас об’єднує сила незламного духу, тому непереможного».

Заступник міського голови Черкас Анастасія Чубіна зазначила, що у місті вже понад 20 шкіл обладнано дизель-генераторами і цей процес триває.

Загалом з моменту російського вторгнення місто Валмієра та область активно долучаються до допомоги Україні, надсилаючи вантажі допомоги та приймаючи біженців.

Читайте також на vikka.ua

  • Жителі Черкас вимагають відновлення автобусної лінії №33, яка курсувала з Митніце до вулиці Руставі. «Щоб відновити маршрут автобуса №33, тому що на Одеську з Митниць не доїдеш, тролейбуси не ходять. А об’їзд через Південно-Західний мікрорайон маршрутки No36 займає півтори години!» – розповіла черкащанка Ольга Шаповал.Щоб підтримати українських військових, тисни >ТУТ<.

Джерело: https://www.vikka.ua/novini/do-cherkas-iz-latviyi-pribuv-kontejner-iz-vazhlivim-vantazhem/

Comments

Новости