Connect with us

Новини регіону Черкас

Для жінок з недійсними візами провели лекцію про жіноче здоров’я (ВІДЕО)


«Збережемо життя жінок для їхньої Батьківщини». Під такою назвою проект Черкаси триває. Ініціатива почалася ще до війни. Нещодавно була чорна лекція про жіноче здоров’я. Згадайте Власкор Вікка.

Палічук

Біля двору, де жили інваліди, Захід тримав кіоск. Ведучі дізналися про небезпеку раку шийки матки та способи його профілактики. Ми також взяли детальну інформацію про те, як самостійно стимулювати онкогенні типи вірусу папіломи людини.

Проект допомагає жінкам з трьох різних груп людей: жінкам, інфікованим ВІЛ, жінкам, евакуйованим із зони бойових дій з дітьми, та жінкам з обмеженими можливостями мобільності, включно з недійсними візами.

ОЛЬГА ПАЛІЙЧУК, ДОКТОР МЕДИЧНИХ НАУК, МЕДИЧНИЙ КООРДИНАТОР РОТАРІ КЛУБУ В УКРАЇНІ (ЧЕРКАСЬКИЙ РОТАРІ КЛУБ):

«Жінкам з інвалідністю, а також жінкам з обмеженою мобільністю зручніше, якщо вони читають лекції у приймаючої сторони, а потім жити в цьому смердючому місті. Я розповіла жінкам і матерям про проблеми раку шийки матки та сучасні методи профілактики цього захворювання.

НАТАЛІЯ ДАВИДЕНКО, ВІДВІДВАЧКА ВИБОРИ:

«У платних офісах навіт не придумаєш. Краще йому так пожартувати, нам дали статистику по захворюваннях і будемо працювати над тестами. І лекція, і обстеження – це навіть корисно.

Раніше Як розповідав vikka.ua.Источник

Comments

Новости