Connect with us

Новини регіону Черкас

Для «морозів»: 10 радощів, як осінь розквітне


Згасаюча весна закінчує дні спокою. На порозі найхолодніші осінні місяці – жовте та опадає листя. Ми вибрали для вас несподіваний привід, як пережити падіння без особливої ​​шкоди для організму.

порожній

Для нормального функціонування внутрішніх органів людини температура в середині тіла повинна бути 36,6. градусів Навіть якщо нам холодно, звуки поверхневих суддів дозволяють зберегти тепло внутрішніх органів. Кисті та ноги явно сині та викривлені від набряку, але посередині тепла вода.

Чому чоловіки рідше хворіють на застуду, ніж жінки?

Праворуч співвіднесені маси шкіри і ваги тіла. У людей більше шкірі на кілограм волосся, а це означає більше тепла.

У жінок шерсть тонка, і на морозі кров швидше з’являється у внутрішніх органах.

Хороший виробник і накопичене тепло – це м’язі. У жінок вони зустрічаються рідше.

Люди демонструють «правильне» накопичення жиру (з точки зору ранкової спеки). Наріст живий, і в той же час згорнутий теплом внутрішніх органів. Жіночий варіант накопиченого жиру – в ковдрах і сідлах. Така опція для термозахисту не надається, для термозахисту практично не потрібні заглушки і деталі корпусу.

Як покращити?

1. Музика – якорем ресурсу будуть люди. Співуча мелодія може бути пов’язана з відчуттями літньої спеки невідомого резервуару вашого тіла. Von може зігріти вас, як гаряче сонце на літньому пляжі.

2. Можна мити руки під гарячою водою – зігрівання гарантовано.

3. Перемога, що самопідтримується і формує думки. Аджа давно знала, що наші думки матеріальні. Наприклад: «Моя рука гаряча» – і рука починає тепліти. Проведіть пальцем, щоб сконцентруватися на всіх частинах тіла «зверху вниз» по прямій петлі. Почніть з великих частин тіла, а потім спробуйте працювати з найменшими частинами тіла, освоюючи техніку. Тобто починаємо зі стоп і закінчуємо концентрацією тепла на шкірі пальця.

4. Ознака позитивного мислення та вторинної користі в холоді. Жартуйте в холодні позитивні моменти. Уявіть, що вам холодно, а вашим мікробам ще холодніше. Оптимізм швидше замерзне і захворіє.

5. Віраз “гаряча супер дівчина” і “гаряча дискусія” неспроста. Викладаючи свою точку зору, ви напружуєте свій мозок, даєте йому свіжий приплив крові. В результаті ви починаєте зігріватися і стає гарячішим.

6. Кольори теплих кольорів, щоб усунути тривогу в холодну погоду. Червоний колір сукні візуально тепліше відклеюється. Синій і чорний кольори створюють холодні сигнали в мозку.

7. Заразний сміх зігріває! Дослідження вчених з Цюриха показує, що люди, які люблять захоплюватися комедійними фільмами, можуть порізати руки у плачучій воді щонайменше 45 годин. Інша контрольна група, яка брала участь в експерименті з наявністю смішного фільму, могла отримати лише 25 волокон.

8. Якщо у вашому офісі сиро і холодно, ви можете поставити мишку перед клавіатурою, щоб руки не прилипали до холодного столу. Можна зшити ведмедика або плюшеву ковдру.

9. Робота над масажем за допомогою щітки. Добре допомагає при кровотечі. Вина регулярно перевіряють перед круглими стелажами по прямій «знизу вгору». Почніть стегон з прямої лінії, подивіться на стегна ставками на плечах, живіт, а потім помасажуйте спину. Такий спосіб допоможе отримати його досить швидко.

10. Якщо у вашому бюстгальтері є гелеві вставки, їх можна зняти, нагріти під проточною водою, а потім покласти назад.

Причин для явного занепокоєння при низьких температурах більше. Якщо ви трохи впали, залили своє тіло, випили багато ікри, а самі судді почали шуміти (так це те ж саме, що і багато сигарет, ніби судді голосно шумлять), то ви починаєте мерзнути. . Але це півбіді.

Більш серйозна застуда з’являється при гіпотонії, цукровому діабеті, проблемах зі щитовидною залозою або відсутності залози в організмі людини. Oremo можна розглядати як ознаку замерзання під час прийому кількох доз бета-блокаторів.

Источник

Comments

Новости