Connect with us

Новини регіону Черкас

Дівчинка із села Тальнівщина разом із волонтерами отримала 7 мільйонів доларів на лікування дітей, хворих на рідкісну хворобу.




Волонтери – це люди, які не тиснуть на виноробів, витрачають свою енергію цілодобово та звертають увагу на жадібність інших. 25 річка Наталія Любенко Із села Заліски, що на Тальнівщині, я добрався до міста наприкінці тієї доленосної місії. Тепер дівчина допомогла врятувати не одну дитину життя, вона стала Волонтером «Рок 2021».

Ваш шлях, як волонтер, Наталія розпочала у 2020 році. Тоді, розповідає дівчина, опублікувала в соцмережах про підбір котів для допомоги малечі. Це була Аделінка. Поставили страшний діагноз – перший тип спінальної м’язової атрофії. Один постріл із Zolgensma міг убити дитину. Його вартіст – майже 2,5 мільйона доларів.

Тальнівчанка вже була вражена історією боротьби маленької Аделіни і хотіла їй допомогти. Тому він написав матері дівчини і додав її до розмови. Виявилося, що на допомогу такому масштабному зібранню зібралася ціла група волонтерів. Дівчина відразу спонукала Наталю піти волонтером на реабілітацію в США. Лікарі кажуть, що в таборі гарні її дитина, шкіра яка.

Після раптової зміни тальнівчанка приєдналася до лави волонтерів і хотіла допомагати ще й ще. Для себе він взяв важку, але благородну мету – допомогти дітям зі спінальною м’язовою атрофією. Це смертельна генетична хвороба, менше винних у 2016 році. Це вино дарували тисячам людей ще до того, як його назвали. Обличчя SMA називають найдорожчими у світі. Скликайте вечірку, щоб провести більше місяця, але надихнути на чай, який перетворює деякі удачу в хороший чай.

Наталя зробила те саме, щоб допомогти таким дітям. Після закриття колекції для Аделіни вона знала ще одну маленьку дівчинку Дану, яка боролася з подібною хворобою. Кошті купив для нього Майже Рік, але на удачу він виграв голку в вигідній акції у вигляді компанії напоїв Novartis. Також батько Дані розподілив зібрані гроші між іншими захворюваннями СМА в Україні.

Одразу дівчинка Назара допомагає хлопцеві. Тепер він не просто волонтер, а куратор колекції. Вон жартує над людьми, якщо ви готові допомогти й організувати роботу. Цей хлопець у важкому стані – стільки ж до нинішнього 2-річчя зберіть і волонтери втратили трьох знати більше 36 мільйонів гривень за місяць. А якщо через годину в країні масштабна війна, і все щастя в підтримці ворожих сил, і ми постраждали у війнах – збирайте гроші на радість дітям, все стає складніше. .

Наталя каже, що волонтерство – це важка праця. Найважче, каже дівчина, це до людей доходить, щоб смороду 10 гривень хто добра прощав.

«Нам легко змінювати людей, це не обман і не обман. Покажіть, що проблема реальна і що ці діти можуть мати шанс на життя, але ця ціна неприйнятна для батьків.

Відомо, що в минулих зустрічах були змушені, а часом і перемагали, але ті, чиї серця вважаються порятунком маленьких життів.

«Всім не збрешеш», я часто чую цей вислів. Тож спробуйте врятувати охочих! Адже, живучи одним життям, живе цілим світом. За годину волонтерства я вже допоміг трьом дітям. Дозвольте вам сказати, що це не великий внесок, але якщо подумати, то волонтери цих трьох таборів заробили близько 7 мільйонів доларів. Сума перемішалася і робота велика, здається, закінчилася.

Нещодавно дівчина здобула ІІІ місце у номінації «Рок-волонтер» національного конкурсу «Україна свята-2021». Тоді, як і Наталя, але це було для нього нещастя. Друзі спонукали мене туди подати документи, хоча дівчина скромно утримується від чогось особливого. Однак призове місце для такого змагання, як Бачімо, полягає в тому, щоб досягти протилежного.


Тая АГАВЕРДІЄВА

Читайте також: Зросли надходження тих, кого вивезли далеко з Тальнівщини на протезування в США

Читайте і нас Телеграма!





Источник

Comments

Новости