Connect with us

Новини регіону Черкас

Депутатське оцінювання – «Я вірю в тебе»: як починають п’ятикласників у Черкаській гімназії


Вересні кі Жовтні замість оцінок – фрази типу “краще вправи” для “відмінно”. В падінні листя значення тієї скрині рівне, зрозуміло отриманим знанням. Так само навчають учнів 5-х класів у черкаській гімназії №9. Це не шкодить дітям і дозволяє їм краще адаптуватися в новому середовищі Суспільний Учитель української мови Юлія Голінько.

У 5 класі один заступник тепер інший через шкіряний предмет.

«Бальна система не має ціни. За два місяці до осінніх канікул я вчила словесно, підбадьорювала, підбадьорювала, мабуть: «Добре», «Добре», «Вже», «Я вірю в тебе» – у методичних порадах багато схожого на такі вирази», – пояснила Юлія. Голінько.

За словами учениці 5 класу Лізі Кісленко, вона вже просить оцінку у мами учня: «У нас такої оцінки ще немає. Я хотів би отримати оцінку, тому що тоді я міг би зрозуміти, як я тренувався.

Такі думки й однокласники Сашка й Соломії.

«При цьому оцінюють так: «Добре», «Молодець», «Супер». Хотів би оцінити», – пояснив Олександр.

Соломія вважає: «Нас оцінюють не за дванадцятибальною системою, а за словами. Треба, але все одно хотілося б мати оцінки.

За словами читача, учні хочуть набирати бали, поки їм не почнуть давати бали. Натоміст, з її слів, у 5-класників ще є період адаптації до нових умов, щоб вчитися у цих різних читачів:

«По-перше, неприємно пахло, інакше ми тільки їх знаємо, у дітей період адаптації. Як правило, таких людей з огидною підготовкою не буває. Ми дуже мотивовані. Сенс того, що читач скаже дитині, великий. Якщо ви скажете дитині: «Я вірив у вас і виховав вас», ви, безперечно, будете навчати дитину.

Так вчитель оцінює вивчений матеріал, пояснив заступник директора Олександр Валовенко.

«Для читача – це інформація для покращення роботи та мотивації дітей до навчання на нижчому рівні. «Це не просто «Молодець», це захист прогресу дитини як вчителя, і як дитини, і як батька», — підписує вино.

Навесні цього року 5-класники почали навчатися за новим суверенним стандартом, про благоустрій області розповіла голова ОДА Оксана Компанієць. Отже, додав Вон, перспективи освіти можуть бути значними, деякі предмети не матимуть оцінювання: іпотечна освіта може сформувати вашу систему оцінювання. Ціогорич, я відмовлюся, за картину скажу добре слово.

За словами читачки Юлії Голінько, учень пропагує та замінює здогад сильними альтернативами, наприклад, розповсюдження насіння для хорошого результату. На Цим, додав учитель, він думає.

Источник

Comments

Новости