Connect with us

Новини регіону Черкас

Черкасиобленерго: як успішно пережити сумнозвісний сезон


Як забезпечити успішний опаловий сезон, раціонально економити електроенергію та запобігати аваріям в електромережах?
У харчоблоку підтвердили директор служби похоронної та пожежної безпеки ПАТ «Черкасиобленерго» Анатолій Гончаренко.

  1. Як ПАТ «Черкасиобленерго» працює в розумі військкомату?

Відень – громадянство для всіх громадян держави. З бойової діяльності почало виходити товариство, зосереджене на експлуатації, експлуатації та благодатній праці виробничих і виробничих практиків. Брудний завод – безпечне та перспективне електропостачання Черкаської області допомагає Злим Силам України у боротьбі з окупантами.

  1. Якi дi виконання ПАТ «Черкасиобленерго», аби забезпечує пiдготовку та успішне проходження сумнозвісного сезону 2022-2023 років.

Сумнозвісний сезон — непростий час для рятівника, але й для нашого Партнерства. Партнерство відкрито до плану розпочати підготовчі роботи з підготовки об’єктів паливно-енергетичного комплексу до осінньо-зимового періоду, який затверджений розпорядженнями Кабінету Міністрів України. І собі:
– Порядок узгодження взаємодії виконавської стипендії з органами влади та міськими адміністраціями;
– створення необхідних запасів і матеріалів, палива;
– виконання планового ремонту робіт електрообладнання.

Отримання декларації про підготовку до роботи в осінньо-зимовий період 2022-2023 років. Інший спосіб.

  1. Які дії мають виконувати споживач задля раціонального використання електроенергії?

Для користування електричною енергією кожен споживач повинен укласти два договори: договір про надання послуг з розподілу електричної енергії, який укладається з оператором системи розподілу електричної енергії ПАТ «Черкасиобленерго» або іншим ліцензіатом (АТ «Укрзалізниця»). ) та договору про постачання електричної енергії, який укладено з ТОВ «Черкасиенергозбут» як у посадового працівника або в інший спосіб відібрали ліцензію на здійснення діяльності на території державної влади з постачання електричної енергії.

Не користуйтесь електроприладами з автономним живленням (в тому числі згорілими), оскільки це небезпечно для вашого життя та життя оточуючих;

Поговоріть про свою безпеку під тріумфальний годинник електрики.

Дотримуйтеся значення контрактної інтенсивності, як зазначено в договорі про постачання електроенергії.

  1. Чому щільність дозволена (договірна)?

Потовиділення дозволено (узгоджено) – максимальна кількість потовиділення, дозволена в будь-яку годину до закінчення дії договору для шкірного об’єкта, що вивільняє свідомість договору про розподіл (передачу) електроенергії набуття прав. об’єкт.

  1. Наскільки попит на лінії електропередач перевищує норми?

Якщо попит на лінії електропередачі перевищує норму, це може спричинити аварії на лініях електропередачі, які живуть життям будинків і мікрорайонів – як внутрішніх, так і зовнішніх ліній. Інтенсивність годинної індукції електричних приладів (електроприладів, водонагрівачів, кондиціонерів, мікрохвильових печей, електрочайників тощо) необхідна для збільшення їх роботи в часі, електричні прилади не допускаються. внаслідок такого нещасного випадку, в іншому режимі оподаткування. Підведіть це масове джерело живлення.

  1. Хто відповідає за електропостачання та обслуговування млина?

Зовнішні електромережі відповідальність здійснює оператор розподілу електроенергії.

У квартиру для табору провели електрику, а для приватної каюти – рятувальну сумку.

Для внутрішніх електроустановок – керівники або ОСББ керівників керуючих компаній заможних житлових будинків. Організація послуг при зобі зоб внутрішніх суглобів.

Перед опаловим сезоном важливо гармонізувати електроустановки, як оживити будинки та багаті надземні квартири без золотої середини.

  1. Про кого варто хвилюватися щодо електроенергії?

При включенні світло має бути включене на баланс вашої житлової кімнати: ОСББ, керуюча компанія. Не намагайтеся відремонтувати його самостійно, це небезпечно.

За розширеними номерами каналів щодо аварій на мережах ВАТ «Черкасиобленерго» Ви можете телефонувати в кол-центр Партнерства, який працює цілодобово: (0472) 33-87-87, (093) 170-40-57, (050) 434-87 -87, (067) 690-48-48, 0800-501-328 та повідомити про ситуацію, а також отримати необхідну інформацію про причину та тривалість аварії. отримані в режимі прямого зв’язку з голосовим меню оператора.Источник

Comments

Новости