Connect with us

Новини Черкас

Черкаси підписали Меморандум про співпрацю з Благодійним фондом «Карітас Маріуполь»


Виконавчий комітет Черкаської міської ради та благодійна організація «Парафіяльний благодійний фонд «Карітас Маріуполь» підписали Меморандум про співпрацю. Це дасть змогу об’єднати зусилля для підтримки соціально слабких верств населення, як внутрішньо переміщених осіб, так і черкащан.

IMG_0111

Керівництво міста Черкаси намагається залучати різноманітні можливості для підтримки соціально незахищених категорій населення, особливо в період дії воєнного стану. Одним із них стало підписання Меморандуму про співпрацю.

Його скріпили підписами Черкаський міський голова Анатолій Бондаренко та заступник директора парафіяльного благодійного фонду «Карітас Маріуполь» Євгеній Чак. У підписанні документу взяли участь заступник Черкаського міського голови Марина Гарькова, представники департаменту соціальної політики Черкаської міської ради та її структурних підрозділів.

«Парафіяльний благодійний фонд «Карітас Маріуполь» заснований у 2015 році та є частиною всесвітньої мережі «Caritas Internationalis». Їхня мета – допомогти людям, які опинилися в скрутному становищі, незалежно від національності та віросповідання.

Євген Чако розповів, що організація переїхала до Черкас у зв’язку з бойовими діями в Україні. Майже 60 фахівців тут допомагають людям із харчуванням, гігієною, речами, обладнанням у притулках, видають субсидії для переселенців (на оздоровлення чи гроші), надають юридичну та психологічну підтримку, облаштовують дитячу зону тощо.

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко повідомив, що найближчим часом у Черкасах буде відкрито пункт тимчасового розміщення внутрішньо переміщених осіб на 350 місць. Наразі обладнують ще одне приміщення на 150 місць, наступного року мають відкрити ще декілька притулків. Планується, що людей, які залишилися жити в Черкасах, працевлаштують і залучать до активного життя громади.

«Я щиро дякую всім партнерам нашого міста за допомогу, усім, хто долучається до підтримки внутрішньо переміщених осіб, нашим громадянам, воїнам, родинам загиблих.він сказав Анатолій Бондаренко. – У цей важкий для України час важливо об’єднати зусилля, щоб максимально підтримати людей. Тільки так ми переможемо ворога і відновимо нашу державу».

Як зазначив Євген Чако, заступник директора Парафіяльного благодійного фонду «Карітас Маріуполь», їхню організацію підтримують донори з усього світу, а програми є гнучкими та розраховані як на вимушених переселенців, так і на місцевих жителів. Тож у Черкасах допомагатимуть із забезпеченням тимчасового житла внутрішньо переміщених осіб.

«Я бачу, скільки міська влада Черкас робить для прийому та розміщення переселенців з різних міст України, в тому числі з Маріуполя, – сказав він під час підписання меморандуму Євген Чако. – За підтримки донорів ми можемо реалізувати програми соціальної підтримки. Сподіваюся на плідну співпрацю, яка допоможе нашому народу подолати проблеми, пов’язані з війною, і прискорить перемогу України».

«Підписання меморандуму відкриває широкі можливості для підтримки гуманітарних проектів та комунальних закладів соціальної сфери міста, – розмовляти Марина Гарькава, заступник міського голови Черкас. – Це Територіальний центр надання соціальних послуг, Центр комплексної реабілітації осіб з інвалідністю «Жага життя», Центр соціальних служб міста Черкаси. Зважаючи на те, що міський бюджет не може профінансувати всі видатки в умовах воєнного стану, ми сподіваємося залучити додаткові фінансові ресурси, грантову допомогу іноземних донорів та міжнародних компаній для проектної роботи за допомогою БФ «Карітас Маріуполь». Ця співпраця дозволить посилити роботу соціальної сфери Черкас та допомогти людям».

Прес-служба Черкаської міської ради

реклама


Додаткові матеріали по темі:


додати коментарЩоб підтримати українських військових, тисни >ТУТ<.

Джерело: https://procherk.info/news/7-cherkassy/106707-cherkasi-pidpisali-memorandum-pro-spivpratsju-z-blagodijnim-fondom-karitas-mariupol

Comments

Новости