Connect with us

Новини Черкас

Черкаси є лідером у допомозі державним органам влади для підсилення обороноздатності країни


З метою зміцнення обороноздатності України в умовах воєнного стану місто Черкаси спрямувало значну частину своїх видатків на допомогу державному та іншим місцевим бюджетам. Таким чином вони увійшли до трійки найкращих міських територіальних громад за низкою показників.

317233996_452908456996275_8272376739568074971_n

Аналіз видатків за 9 місяців 2022 року свідчить, що трансферти з місцевого бюджету м. Черкаси до державного бюджету становлять 81,4 мільйона гривень або 62,1%. А Черкаська міська територіальна громада посідає третє місце серед подібних в країні (після Дніпра та Полтави) за обсягом запланованих бюджетних видатків на трансферти до державного бюджету та на другому місці за обсягом цих витрати.

Черкаси також посіли третє місце за обсягом трансфертів до інших місцевих бюджетів – за цими показниками видатки нашого міста сягають 20 мільйонів гривень або 39,9%.

Загалом частка трансфертів з місцевого бюджету в загальному обсязі касових видатків становить 5,1%.

«Фінансові показники свідчать про те, що в умовах воєнного стану в Україні Черкаси значну частину своїх видатків спрямували на допомогу державному та іншим місцевим бюджетам, адже це зараз нагальна потреба для держави, для життя та безпеки людей. “ – розмовляти Тетяна Харенко, директор Департаменту фінансової політики.

За словами Тетяни Харенко, бюджетні кошти спрямовано на підтримку Збройних Сил України, правоохоронних та спеціальних структур, які захищають нашу країну від агресора в умовах воєнного стану, забезпечують гасіння пожеж, ліквідацію наслідків ракетних обстрілів ражистів, роботу « Точки Нескореності» тощо. Це також підтримка добровольчих формувань, які виконують завдання із захисту черкаської громади, допомагають нашим захисникам ремонтувати майно, шиють форму та багато іншого.

«Злагоджена та професійна робота виконавчого комітету та всього керівництва міста дала результат – і Черкаси вийшли на лідируючі місця за низкою показників, – зауважив він міського голови Анатолія Бондаренка. – Дякуємо всім платникам податків нашого міста, завдяки яким Черкаська громада стала лідером у допомозі органам державної влади зміцнювати обороноздатність країни, прискорювати нашу Перемогу».

Про це повідомила прес-служба ММР.

реклама


Додаткові матеріали по темі:


додати коментарЩоб підтримати українських військових, тисни >ТУТ<.

Джерело: https://procherk.info/news/7-cherkassy/106856-cherkasi-e-liderom-u-dopomozi-derzhavnim-organam-vladi-dlja-pidsilennja-oboronozdatnosti-krayini

Comments

Новости