Connect with us

Новини регіону Черкас

Черкаська місткіна перетворює залишки війни на витвір містики


Катерина Заріцька, яка не дивиться на червневе століття з її креативними роботами та перемогами в міських, обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсах цифрової творчості, далеко від краю землі, не менше вдома в Черкасах. Про артиста розповідають у департаменті гуманітарної політики.


Катерина є учасницею колективу народної творчості – спеціалізованого молодіжного центру (молодіжного центру) Художньо-реміснича студія «Сходінки». За долю навчання він чудесним чином засудив мистецтво живопису, кераміку та інші прийоми декоративно-прикладного мистецтва. Відразу керівник його закладної студії «Росеквіт», каже, не знаючи підліткового віку, сам навчає дитячої творчості.

Війна так само внесла корективи в моє життя: з перших днів і досі дівчина впізнавала себе з волонтерства, з науки – скрізь. Він продовжить генерувати, але тепер на екрані будуть намальовані озброєння типів ракет.

Початок містичного фентезі, вкритий страшними руїнами, стає полотном для творчості, дарує світові віру в те, що наша країна знову стане світлою і прекрасною, вкрита ракетними ранами, садами і полями нашою землею.

Источник

Comments

Новости