Connect with us

Новини регіону Черкас

Черкаська компанія «Сміла» купила у «Будівля» велику поліклініку


На вулиці Рєпіна відбувся аукціон з продажу майбутньої поліклініки у Смілі. Майно, яке не експлуатувалося більше 5 років, продали за 3,5 мільйона гривень. Qi Koshti може досягти бюджету на розробку Smiley. Результати відкритого аукціону на сайті Універсальної біржі України.

Найбільша сума – 3,5 млн грн. пропонувало прийом із Черкаської прописки. Приватна виробничо-комерційна фірма “Грунт”. Його засновником і директором є Янін Чубіна. Компанія спеціалізується на виробництві бетонних виробів, оптовій торгівлі кормами для тварин, а також оренді доріжок.

Ніні очікується про підписання тендерного протоколу. Як і раніше, Сміли призначив очільником міста Сергія Ананка, а медико-санітарна частина буде у розпорядженні інвесторів.

«У бюджеті не так багато коштів, які стосуються реконструкції СМСЧ-14. Ведуться переговори з інвестором. З’явилися нові перспективи. Новий інвестор може розмістити, перенести на територію СМСЦ-14 та створити соціальне життя для своїх практиків та жителів нашого міста, – Пояснює пустотливу голову Смайлика.

Мабуть, у мене буде багато поліклінік далеко, щоб продати з третьої спроби. На перших торгах на початку години ціна становила 20 мільйонів гривень, невідомо. Бажаючих не було. Ще за годину ціна змінилася до 10 мільйонів.

Завітайте до телекомпанії ВІККА:

Читайте новини на сайті: https://www.vikka.ua

Підпишіться на Telegram: https://t.me/vikka_news

Коментар у Facebook: https://www.facebook.com/TelekanalVIKKA

Marvel в Instagram: https://www.instagram.com/vikka_tv

Пригощайте пожертвами: А-банк 5375235110071785

Источник

Comments

Новости