Connect with us

Новини регіону Черкас

Черкаська компанія купила велику поліклініку «Сміла Будівлю» — PROCHERK.info


На вулиці Рєпіна відбувся аукціон з продажу майбутньої поліклініки у Смілі. Майно, яке не експлуатувалося більше 5 років, продали за 3,5 мільйона гривень. Qi Koshti може досягти бюджету на розробку Smiley. Результати аукціону реклама на сайті Універсальна біржа України пишіть Вікка.

DSC08067-1536x1152-1

Найбільша сума – 3,5 млн грн. пропонувало прийом із Черкаської прописки. Приватна виробничо-комерційна фірма “Грунт”. Його засновником і директором є Янін Чубіна. Компанія спеціалізується на виробництві бетонних виробів, оптовій торгівлі кормами для тварин, а також оренді доріжок.

Ніні очікується про підписання тендерного протоколу. Як і раніше, Сміли призначив очільником міста Сергія Ананка, а медико-санітарна частина буде у розпорядженні інвесторів.

DSC08068

«У бюджеті не так багато коштів, які стосуються реконструкції СМСЧ-14. Ведуться переговори з інвестором. З’явилися нові перспективи. Новий інвестор може розмістити, перенести на територію СМСЦ-14 та створити соціальне життя для своїх практиків та жителів нашого міста, – Пояснює пустотливу голову Смайлика.

Мабуть, у мене буде багато поліклінік далеко, щоб продати з третьої спроби. На перших торгах на початку години ціна становила 20 мільйонів гривень, невідомо. Бажаючих не було. Ще за годину ціна змінилася до 10 мільйонів.

реклама


Інші матеріали по темі:


Додати коментарИсточник

Comments

Новости