Новини Черкас

Черкаська дзюдоїстка призерка чемпіонату України

З 16 по 17 листопада у Києві проходив Чемпіонат України з дзюдо серед дорослих жінок та чоловіків. За медалі боролися спортсмени з Чернігова, Львова, Сум, Дніпра, Запоріжжя, Волині, Житомира та Полтави.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської області.

Черкаську область представляли п’ятеро спортсменів. Єдину для області нагороду додому привезла Анастасія Сапсай.

Дівчина виступала у ваговій категорії +78 кілограмів. Анастасія стала срібним призером чемпіонату України. У фіналі вона поступилася столичці Христині Гомановій.