Connect with us

Новини Черкас

Черкащина: як діяти у разі аварійного вимкнення енергопостачання на хімічному підприємстві


Про безпечну зупинку та подальший запуск небезпечного обладнання у разі аварійної зупинки обговорили на робочій нараді фахівцівзнання Державна робота в Черкаській обл з працівниками підприємства з виробництва хімічної продукції в Черкасах.

Співробітникрот надано роз’яснення щодо роботи системи опалення пристрій, вентиляція налаштування надамїсти видалення шкідливих речовин з робочих зон, при аварійному відключенні електроенергії, теплопостачання. Приділяється увага безпеціексплуатація посудин під тиском, і використовуєтьсяі засоби індивідуального захисту працівників.

AT рамка акція “Вийди у світло!” заохочується до наслідування вимог законодавства про працю та був поінформований опереваги офіційне оформлення трудових відносин:

безпечні умови робота,

квитанціявинагороди за виконану роботу,

длязахист від незаконного звільнення,

соціальний захист.

Про зміни у трудових відносинах під час воєнного стану дізнавайтесь на сайті Держпраці: https://cutt.ly/YZYhtKN та на інформаційному порталі Державної служби зайнятості: https://pratsia.in.ua

Щоб підтримати українських військових, тисни >ТУТ<.

Джерело: https://dsp.gov.ua/cherkashchyna-iak-diiaty-u-razi-avariinoho-vymknennia-enerhopostachannia-na-khimichnomu-pidpryiemstvi/

Comments

Новости