Connect with us

Политика

Cьогодні у 66 ОТГ стартували перші місцеві вибори

Сьогодні, 30 червня, у 66 ОТГ вперше проводять вибори депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів.

Про це у Facebook повідомив віцепрем’єр-міністр Геннадій Зубко.

“Сьогодні народжуються ще 66 громад з новими повноваженнями і можливостями. Жителі громад обирають менеджерів і управлінців, з якими разом будуватимуть своє майбутнє – переконаний, успішне і європейське”, – написав він.

Фото Facebook Геннадій Зубко

Перші вибори  відбудуться:  відбудуться: у Вінницькій області – у 5 ОТГ; у Волинській – в 1 ОТГ; у Житомирській – у 2; у Запорізькій області – у 4; в Івано-Франківській області – в 1; у Київській області – у 5; у Кіровоградській – в 1; у Луганській  – у 8; у Миколаївській – у 12 громадах; в Одеській – у 4; у Полтавській – в одній; у Рівненській – у; у Сумській – у 4; у Харківській – в одній; у Херсонській області – у 2; у Хмельницькій – в одній; у Черкаській області – у 3; у Чернівецькій області – у 2; у Чернігівській області – у 6.

Також сьогодні відбудуться додаткові вибори депутатів 30 сільських, селищних рад (14 сільських, 16 селищних рад), що приєднуються до ОТГ. Обирають їх  у Вінницькій, Житомирській, Запорізькій, Луганській, Рівненській, Сумській, Тернопільській, Харківській, Херсонській, Хмельницькій, Черкаській, Чернігівській областях.

Нагадаємо, за результатами опитування, 81% українців планують взяти участь у дострокових виборах до Верховної Ради.

Источник — uatv.ua

Comments

Новости