Connect with us

Новини регіону Черкас

“Буде законопроект про об’єднання”: Войцеховський Розповів, за них можуть дати оточення в Жовтні


22-го літа я отримав інформацію з Держприкордонслужби, що студентів не пропущу через кордон до закінчення строкової служби. Це пов’язано із випадками пороків документів виїзду. У той же час, народний депутат Черкащини Віталій Войцеківський заявляє, що молодь все одно можуть відпустити в інші країни, пише сайт.Про все“.

Войцехівський пояснює: «Є багато різних законопроектів, я зрозумів, що студентам потрібно давати можливість здобувати освіту. Не зволікайте, адже з першого дня всі європейські університети починають давати дуже хорошу освіту. Також проголосували за законопроект, який дозволяє вихати з третьою дитиною.

Крім цього можна придбати огорожу для виживання чоловіків за рахунок щомісячних платежів до бюджету країни.

«Треба все розкручувати і думати», – каже нардеп. – Але логіка в цьому є. Люди з цим званням можуть офіційно допомагати і допомагати країні. Там багато грошей. Неправильно мовчати, хто іншим способом може завдати лиха. Що ще важливіше, у нас є велика мотивація боротися, боротися і втекти. Я думаю, що за кілька днів у нас тут буде рахунок. Водночас це активно обговорюється, і є багато смирення, яке можна похвалити».

Незадоволені, запевня Войцехівський, студенти в пріоритеті. Деякі з них отримали грант на навчання і змогли перейти на інший курс.

Источник

Comments

Новости