Connect with us

Новини регіону Черкас

Бондеренко Зустрівся з батьківщиною полеглих військ-черкащан


Міська влада додасть загальнолюдського духу батьківщині борців, які віддали своє життя в боротьбі за незалежність України. Розмова йшла про час зустрічі, організованої на Черкаському Московському радіо. Його долю взяли голова міста Анатолій Бондаренко, молителька Марина Гарькава, представники різних дітей Черкас на благо міста, Центру комплектування та соціальної підтримки та члени батьківщини полеглих Військ.

Протягом години судді обговорювали нахабні страви для померлих родичів, дизайн різних ліктів у штаті та місцевості та документи, необхідні для цього.

«Я поділяю ваш обліковий запис. Смерть шкіряного захисника України – непоправна втрата для шкіряного жителя нашої черкаської громади. Обіцяю, що ми надамо необхідну підтримку та допомогу тим, хто загинув у Черкасах і залишається в темряві», – зазначив Анатолій Бондаренко, згадуючи очільника міста.

«Підтримка захисників тих батьківщин однозначно є пріоритетом нашої роботи. Допомога сім’ям загиблих захисників України передбачена «Комплексною програмою соціальної підтримки захисників суверенітету і незалежності України та членів їх сімей – жителів Черкас на 2022-2024 роки». Деякий час тому були внесені зміни до програм, а тепер рахунки та виплати поширюються на тих самих захисників, бо їх шанують невідомі», – розповіла заступник міського голови Марина Гарькава.

Заступниця начальника управління соціальної політики Валентина Литвинович поважала Як за рішення виконавчого комітету у справах батьківщини загиблих під Черкасами чи зниклих безвісти будуть сплачувати податки за житло та будинки. комунальні послуги – 25%; допомога на оздоровлення шкірного члена сім’ї – 5000 грн.; Допоможу до Дня знань для шкіряної дитини шкільного віку – 6500 грн.; щомісячна допомога на одного члена сім’ї – 6 000 грн. інша соціальна підтримка.

Источник

Comments

Новости