Connect with us

Спорт

Артета склав досьє на Обамеянга, перш ніж виключити П’єра-Емеріка

Головний тренер “Арсеналу” Мікель Артета задокументував дисциплінарні проблеми П’єра-Емеріка Обамеянга, перш ніж прийняти рішення звільнити габонського форварда.

Нагадаємо, у грудні 2021 року Обамеянга позбавили капітанської пов’язки, а також усунули від тренувань та ігор “Арсеналу”. Останньою краплею для Артети стало пізнє повернення П’єра-Емеріка з Франції, де гравець гостював у матері.

У черговій частині документального фільму «Все або нічого», присвяченому огляду подій, що сталися в лондонському клубі минулого сезону, розповідається, як Обамеянг осоромився з Артетою.

Після того, як Артета обговорив своє рішення з керівництвом Арсеналу, сам Обамеянг був поінформований і пояснив його команді, а клуб випустив офіційну заяву.

«Тому я все задокументував. Є дати, час, розмови. Як це сталося, чому це сталося? Тому що якщо нам це колись знадобиться, ми це маємо. Він дуже запізнився, не перерахувати всього. Цей клуб має традиції. Коли ти отримуєш такі гроші…», – пояснює Артета медіа-директору клубу Марку Хоннелу.

Тоді “Арсенал” використав досьє Артети Обамеянга, щоб уникнути юридичних наслідків. Але П’єр-Емерік не погодився з рішенням Мікеля і незабаром втік до Барселони.

Comments

Новости