Connect with us

Новини регіону Черкас

Апарат ШВЛ Черкаської області отримав вантажівку ліків та гуманітарний хаб «Житомир».


Закласти основу для збереження здорових регіонів, продовжувати надавати додаткову допомогу волонтерам. Катеринопільська багатопрофільна лікарня отримала від групи волонтерів медичні засоби, апарат тканинної вентиляції легенів та монітор для спостереження за пацієнтом протягом кількох днів. Гуманітарний центр “Житомир”. Завдяки спонсорській допомозі азербайджанської компанії “Азенко”.

IMG_20220809_141642_108

Катеринопільська лікарня обслуговує пацієнтів трьох громад. Рух між пацієнтами – і всередині індивідів. Таким чином та сама медична влада з часом перетвориться на місцевих лікарів, ніби стане заручницею головної брехунки Людмили Борецької.

– У Лікарні працює відділ для тяжкохворих, – додає лікар. – А нам був потрібен такий медичний заклад, щоб допомогти собі.

Гуманітарний центр «Житомир» постійно працює з неурядовими організаціями, щоб допомогти Україні, навіть зі своїм прихильником Донатасом Піскуном.

IMG_20220808_124102_056

— Кілька днів тому на Катеринопільську лікарню для компанії «Азенко» доставили нові препарати від наших японських та американських партнерів, — показує він на вино. – Невдоволені, через проблеми з логістикою, таким шлюбом котів, багато лікарів не можуть самостійно придбати товар таких облич, тому закликаємо волонтерів допомогти «медичному фронту». Наближайте нашу перемогу.

Перегляньте сайт Черкаської ОВА.

реклама


Інші матеріали по темі:


Додати коментарИсточник

Comments

Новости