Connect with us

Культура

Анастасія Заворотнюк принизила Маріуполь в ситкомі “Моя прекрасна няня” – добірка висловлювань про Україну


Раніше це мало хто помічав, але головний герой серіалу постійно принижував свою батьківщину Україну в серіалі.

Російський серіал «Моя прекрасна няня» колись був одним з найпопулярніших і затребуваних ситкомів як в Росії, так і в Україні (і це було в 2004 році). Швидше за все, велику популярність серед українських глядачів стрічка набула завдяки певній «закритості», адже головна героїня, ексцентрична няня Віка, яку грає Анастасія Заворотнюк, зараз бореться за життя через важке онкологічне захворювання. , була з Маріуполя, Україна. Однак ніхто не помітив, що всі висловлювання про Україну в серіалі завжди були негативними та образливими.

На цей факт звернув увагу Instagram-канал yaktytam, головний редактор якого переглянув усі серії серіалу та зібрав кілька десятків згадок про Україну та практично знищений росіянами Маріуполь.

«За історією кохання, насправді, часто ховалася ненависть до наших країн, адже про Україну завжди згадували лише в негативному сенсі… Але «рідним містом» головної героїні Віки був Маріуполь. пригноблений при кожній нагоді” – йдеться у статті.

Як няня Віка розбещувала і принижувала Україну в серіалі “Моя прекрасна няня”: добірка “доказів”

В одному з випусків Віки кохана няня, продюсер Максим Шаталін зазначив, що дівчина краде. «Такі речі, як Україна в бізнесі – російський газ». В одному з епізодів також висміяли помаранчеву революцію. “Помаранчевий колір вже в моді в Україні» – сказав один із героїв.

Кадр із серіалу “Моя прекрасна няня”.

Більш того, росіяни натякали на окупацію українських територій ще тоді, майже 20 років тому. Героїня зазначила, що Маші, старшій доньці Максима Шаталі, знадобиться вишиванка…»або про святкування приєднання чи відокремлення України.

Також зазначимо, що українка Віка з Маріуполя була затятою прихильницею російського диктатора Путіна. «Я найбільший шанувальник російського президента VPP» – зазначив герой. Ну, а якби йшлося про його родичів чи друзів з України – вони всі були тупі, тупі і мріяли переїхати до Росії.

Кадр із серіалу “Моя прекрасна няня”.

Кадр із серіалу “Моя прекрасна няня”.

Кадр із серіалу “Моя прекрасна няня”.

Кадр із серіалу “Моя прекрасна няня”.

Але найбільше жартів було про Маріуполь. Сама Віка втекла з міста до Москви «за кращою долею» і її показали друзям. Маріуполь також називають бідним і схильним до злочинності містом.

Кадр із серіалу “Моя прекрасна няня”.

Кадр із серіалу “Моя прекрасна няня”.

Кадр із серіалу “Моя прекрасна няня”.

Нагадаємо, російська актриса два роки бореться з пухлиною головного мозку – у 2019 році у Анастасії виявили гліобластому. Як раніше розповідала старша донька Анна Заворотнюк, подолати хворобу важко. Але зараз стан зірки серіалу “Прекрасна няня” покращується.

Напередодні його дня народження (3 квітня 2021 року Заворотнюку виповнилося 50 років) стало відомо, що його стан покращився, і він навіть повідомив, коли дасть перше телеінтерв’ю після хвороби. Однак 26 травня в мережі поширилася інформація, що стан артиста погіршився.

У січні 2022 року старша донька актриси Анна Заворотнюк розповіла, що її зіркова мама бореться з небезпечною хворобою і продовжує, як могла. В кінці місяця також з’явилася інформація, що Анастасія Заворотнюк припинила виступи, але Анна спростувала ці чутки.

Comments

Новости