Connect with us

Новини Черкас

130 школярів Черкас розпочали навчання в міськраді (ВІДЕО)


Школярка Анна цікавиться політикою. Сидіти не любить, бо вдається поєднувати навчання з позаурочною діяльністю. Одинадцятикласник є речником міської Учнівської міжпарламентської асамблеї, до складу якої входять активні лідери шкіл. Тепер до насиченого графіку дівчини додасться ще одне – стажування в муніципалітеті.

«Насправді тема політики мені дуже-дуже цікава і я дуже хочу допомогти нашій країні. Я хочу подавати документи в Україні, а не за кордоном. Тому для мене дуже важливо розвивати Україну і знати, як це можна зробити краще», – каже школярка Анна Кравченко.

Близько 130 черкаських школярів, як і Анна, зможуть навчатися у міській раді. Таку програму започаткували для розвитку активної молоді міста. Практика проходитиме у позаурочний час.

Заступник міського голови Анастасія Чубіна зазначила: «Було вирішено не обмежуватися, а приймати на стажування абсолютно всіх. Відповідно, для зручності дітей розділили на дві зміни: першу та другу. Сьогодні стартує перша зміна. Для кожного було визначено три тижні стажування. Для отримання сертифікату діти мають провести не менше 6 годин навчання у стінах Черкаської міської ради».

Школярі заздалегідь обирали місця для практики. Найактивніші черкащани намагаються навчатися на кафедрі економіки та розвитку. Багато охочих познайомитися з освітньою сферою, архітектурою та містобудуванням.

Мотивувати школярів на активність вирішила мерія. Адже приємним бонусом для п’яти найкращих студентів стане стажування у мерів Черкасси та міста Валмієра в Латвії.

«За результатами стажування кожен отримає відповідну кількість накопичених балів. Ті, хто хоче пройти до другого туру, пройти стажування на посаді міського голови, повинні написати мотиваційне есе за результатами стажування та з пропозиціями щодо введення чогось нового в життя міста», – додала Анастасія. . Чубіна.

У перший день стажування активна молодь зустрілася з міським головою. Анатолій Бондаренко зазначив, що зустріч зі школярами його приємно вразила.

«Я хотів би, щоб ми реалізували найкращі ідеї в програмі соціально-економічного розвитку міста Черкаси. І я впевнений, що ці ідеї будуть, тому що молодь надзвичайно креативна та активна. Молодь хоче, щоб Черкаси розвивалися, а ми хочемо отримати від них надзвичайну кількість ідей», – поділився враженнями Анатолій Бондаренко.

Школярі очікують, що отриманий досвід допоможе їм у виборі професії та стане в нагоді в майбутньому.

«Я сподіваюся на щось цікаве. Сподіваюся, ми зможемо показати якісь свої ідеї, думки. Я вважаю, що це гарний досвід, який допоможе мені багато зрозуміти і спробувати себе на новій ниві», – розповіла школярка Софія.

Читайте також:

У Чорнобаї засудили місцевого жителя, який за підробленими документами заволодів чужим майном шляхом шахрайства.

Приєднуйтесь до телекомпанії ВІККА:

Читайте новини на сайті: https://www.vikka.ua

Підпишіться на Telegram: https://t.me/vikka_news

Коментар у Facebook: https://www.facebook.com/TelekanalVIKKA

Перегляньте Instagram: https://www.instagram.com/vikka_tv

Підтримка пожертвами: А-банк 5375235110071785

Щоб підтримати українських військових, тисни >ТУТ<.

Джерело: https://www.vikka.ua/novini/130-shkolyariv-cherkas-rozpochali-navchannya-v-miskradi-video/

Comments

Новости