Connect with us

Новини регіону Черкас

11 сил Ладижинської ОТК з Уманщини прибуло до Загальносвіти.


11 сил з Уманщини тренувалися з генерального світлового прибирання та отримали більше тонни ударів. Ця смороду очищає культуру цвілі методами фінансового, з правильного приводу і довкілля з промовами і подвійним прийомом. Написати сайт UmanNews.City.

порожній
Минулого тижня Ладижинська сільська громада домінувала у прибиранні, а за цей час справа дійшла до Загальної Світлини. Масові мішканці працювали в різних місцях в 11 селах: Городниці, Затішках, Колодистому, Ладижинцях, Ріжавцях, Ропотусі, Ятранівцях, Фурманці, Текучій та Шаріні.

В акції, що проходила в Загалому, брали участь 275 мішківців, які отримали понад 500 кілограмів смороду. До галявини дійшли працівники служби Ладижинської Сільської Виконавчої комісії, соцпрактики, працівники освіти та культури, сторожі та практики КП «Ладижинський сількомунгосп». Також не залишилися осторонь сільгоспвиробники села: ТОВ «Агрофірма Терра – 2014», ТОВ «Агрофірма Текуча», ТОВ «Новий Світ – Агро», а також Хитрук Віталій (с. Ятранівка) та Яковенко Анатолій (с. Ладижинка) .

Про: 17 весни просили прийти на Всесвітній день чистоти – «День очищення слова». У 2022 році разом з мільйонами учасників зі 191 країни світу «Вій небесам, щоб Україна була чистою!» зібралися під гаслом, у 2022 році ротація України прийшла до «Дня світла».

Головна мета – створити культуру чистоти, правильні можливості з вкладами та позитивним ставленням до мас, спільними зусиллями для екологічного майбутнього.

Источник

Comments

Новости