Connect with us

Коррупция

У Львові партія “Голос” залучила неповнолітніх до політичної агітації на вулиці — Украинские новости


Вчора, 29 червня, у Львові на Сихові неповнолітні роздавали агітаційні матеріали партії “Голос” перехожим на вулиці.

Про це на своїй сторінці у соціальних мережах повідомив львівський журналіст Роман Онишкевич.

“Три місяці тому я зрозумів, що Вакарчук – порожнє місце: чоловік мовчав, коли від нього чекали слова. Гарний співак і нині не заговорив, бо те, що він несе – мовою назвати важко. Хлопчик, який звик до овацій банально виявився не готовим тримати удар і абсолютно недалеким у суспільно-політичних питаннях.

áòітûøýð òіô àþüðýð Þýøшúõòøчð.

 

Бавиться в морального авторитета, очевидно, уявляючи себе щонайменше Главою Церкви чи в’язнем сумління. Але якого дідька, питається, той сраний «моральний авторитет» не заборонить своїм піпам по Сихову ганяти дітей на роздачу агітації. Агов, пане Славку – надьога нації? Слабо дітей у гуртки скерувати, чи на канікули вишколи організувати? Нє? Нє то нє. Хай ліпше листівки Вакарчука роздають. Канікули так канікули. Діти так діти. Звєзда так звєзда. Піпа так Піпа. Не соромно?”, – обурився місцевий журналіст.

Зазначимо, що у партії “Голос” вибачились за інцидент та пообіцяли розібратись у ситуації. “Дякую за вашу активну позицію. У ході кампаній, коли є дуже багато людей і дуже мало часу, трапляються різні випадки. Ми перевіримо цю ситуацію і зробимо все, аби в майбутньому не допустити таких помилок. Ще раз дякую за вашу активність”, – відповіла учасниця партії “Голос” Наталія Піпа, що балотується по округу №115 (Сихівський район, частина Личаківського району Львова).

ИсточникИсточник

Comments

Новости