Connect with us

Политика

Клімкін сподівається на ефективну співпрацю з новим очільником МЗС Данії

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін привітав з призначенням на посаду нового очільника МЗС Данії Еппе Кофода.

Про це він написав у Twitter.

Також голова українського зовнішньополітичного відомства наголосив, що сподівається на подальшу співпрацю з колегою з Данії у боротьбі проти російської агресії.

“Вітаю Еппе Кофода з призначенням міністром закордонних справ Данії. З нетерпінням чекаю продовження плідної двосторонньої співпраці й боротьби з російською агресією за кращий і безпечніший світ”, – зазначив Павло Клімкін.

Крім цього, він подякував колишньому міністру закордонних справ Андерсу Самуельсену за непохитну підтримку України Данією за час роботи, і за його особистий внесок у це. 

Новий прем’єр-міністр Данії Метте Фредеріксен представив свою команду із 20 міністрів у четвер, 27 червня. Серед них був і колишній член Європарламенту Еппе Кофод.

Congratulations to Jeppe Kofod with appointment as a new ??Foreign Minister! Looking forward to continue a fruitful bilateral cooperation and tackling??aggression for better and safer world.Many thanks to @anderssamuelsen for his unwavering support and valuable personal input

— Pavlo Klimkin (@PavloKlimkin) June 28, 2019

Раніше повідомлялося, що прем’єр-міністр Данії йде у відставку, новий уряд сформують соціал-демократи.

Источник — uatv.ua

Comments

Новости