Connect with us

Коррупция

Зі списків кандидатів «Голоси» Вакарчука вигнали співмешканця олігарха-фармацевта Загорія

чт, 27/06/2019 — 16:43

Партія «Голос» відкликає кандидата в народні депутати в одномандатному окрузі №121 у Львівській області Дмитра Огнєва.

Таке рішення було прийнято після звернення журналістів-розслідувачів. Раніше «Схеми» викрили нібито тісний зв’язок кандидата Дмитра Огнев з нардепом від «БПП» Глібом Загорием.

Журналісти розповіли, що Огнев і Загорій мають не просто родинні зв’язки, але і прописку в одній квартирі, передає Радіо Свобода.

«Результати внутрішнього розслідування та дії Дмитра Огнев дали підстави стверджувати, що кандидат схильний ставити власний інтерес вище результату командної роботи. Це прямо суперечить одній з дев’яти критеріїв, партія висуває своїх кандидатів», — йдеться в заяві партії «Голос».

Дмитро Огнев, відомий широкій публіці як учасник телепроекту «Громада на мільйон» зареєстрований в одній квартирі з народним депутатом від «Блоку Петра Порошенко» Глібом Загорием. Журналісти з’ясували, що дружина Дмитра Огнев — Наталя — є сестрою Загорія.

Наталія Огнєва, за даними державних реєстрів, разом з братом бере участь у сімейному фармацевтичному бізнесі сім’ї Загорія — є співвласником контрольного пакету акцій підприємства «Дарниця» і входить в наглядову раду компанії.

Гліб Загорій — народний депутат фракції Блоку Петра Порошенка і один із співвласників фармацевтичної компанії «Дарниця», лідера в Україні за обсягом виробництва ліків у натуральному вираженні.

Загорій неодноразово фігурував у розслідуванні журналістів щодо фармацевтичного бізнесу. Пацієнтські організації називали депутата Загорія «архітектором монополізації вітчизняного фармринку», що призвело до подорожчання цін на ліки, і звинувачували в лобіюванні інтересів «Дарниці» в парламенті та уряді.

Зокрема, антикорупціонери викрили законодавчі спроби депутата Загрия перешкодити впровадженню в Україні системи закупівель ліків через міжнародні організації, які дозволили б уникнути розкрадання коштів на тендерах.

В минулому році керівництво телеканалу «ЗІК» звинувачувало Гліба Загорія і його дружину у спробі рейдерського захоплення телеканалу.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал.

Источник — http://grom-ua.org/

Comments

Новости