Connect with us

Коррупция

Головний контррозвідник Петров під шумок виборів відняв у держави нерухомість

чт, 27/06/2019 — 17:44

Голова департаменту контррозвідки СБУ Олексій Петров, якого називали можливим кандидатом на посаду заступника голови СБУ, перед першим туром президентських виборів приватизував службову квартиру площею понад 170 кв м в центрі Києва.

Згідно з Державним реєстром прав на нерухоме майно, в кінці березня 2019 року Петров став власником 4-кімнатної квартири на 174,6 кв м в столиці. Квартири такої площі в цьому будинку продають за 5 млн грн., йдеться в розслідуванні Bihus.info.

Свідоцтво про право власності на квартиру видав відділ приватизації державного житлового фонду Управління житлово-комунального господарства Шевченківської райадміністрації 21 березня 2019 р.

Менше ніж за рік до того, 22 травня 2018 р., Шевченківська РДА включила це приміщення до числа службових квартир СБУ.

У той же час родичі Петрова є власниками численних квартир, будинків та земельних ділянок. Зокрема, його батько, колишній військовий, володіє будинком в котеджному містечку під Києвом і трьома будинками в курортному селищі Санжейка біля Одеси. Зараз батько Олексія Петрова — підприємець. Його компаніям належать готель, медична клініка та автосервіс в Борисполі.

Сестра Петрова, яка працює нотаріусом, володіє двома будинками під Києвом і двома невеликими квартирами в столиці. Також квартиру в Києві на 86 кв м повинен володіти чиновника, ще одну — його теща на 51 м. кв

Молодший брат Олексія Петрова володіє двома квартирами в Києві (на 93 кв м і 40 кв м) і будинком у Санжийке Одеської області.

Дружина Олексія Петрова має у власності кілька нежитлових приміщень у Києві.

Сам Олексій Петров, крім приватизованої службової квартири в столиці, володіє кількома ділянками неподалік від гірськолижного курорту Буковель.

Журналісти неодноразово фіксували Петрова біля котеджу під Києвом, записаного на його сестру.

«У мене 26 років вислуги, 5 неповнолітніх дітей, я стою на черзі з 2005 року, на квартирній черзі. І, враховуючи, що ремонт цієї квартири досить дорогий для мене, я написав відповідну службову записку, рапорт з метою її приватизації… постійно так проживати на квартирах або у приміщеннях, будівлях, що належать моїм родичам, я думаю, неможливо. По-перше, що я потім скажу своїм дітям — чиє це житло, чому ми тут проживаємо і на яких правах. По-друге, питання про придбання активів моїми близькими родичами — це питання їхнього бізнесу», — пояснив Олексій Петров.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал.

Источник — http://grom-ua.org/

Comments

Новости